Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-04-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

Bajkady Wrocławskie, czyli wirtualne spotkania z bajarzem

Arkady Wrocławskie nie zapomniały o swoich klientach. Wciąż są „otwarte na rodziny”, udostępniając w sieci materiały edukacyjne i rozrywkowe, które mają uatrakcyjnić dzieciom czas spędzony w domach. Już w najbliższy czwartek, 9 kwietnia, na fanpage’u centrum handlowego odbędzie się spotkanie z bajarzem, który zabierze maluchy w podróż do magicznego świata baśni.

W czwartki na Facebooku Arkad Wrocławskich dzieci mogą zobaczyć i posłuchać  (bez wychodzenia z domu!) aktora Teatru Familijnego Tandem. Wciela się on w rolę bajarza -  czyta znane baśnie, prowadzi krótkie animacje oraz zaprasza dzieci do wspólnego tańca.

Bajkady Wrocławskie to zarówno świetna rozrywka, jak i doskonała lekcja literatury. Podczas pierwszej edycji Bajkad, dzieci miały okazję posłuchać baśni „Nowe szaty cesarza” w bardzo żywiołowej interpretacji. 9 kwietnia, o godz. 11:00, aktor weźmie na warsztat inną baśń Hansa Christiana Andersena - „Brzydkie Kaczątko”.

Arkady Wrocławskie zachęcają do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą publikować aktualne informacje dotyczące Bajkad Wrocławskich.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ