Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

CREATON inspirowany potęgą natury - nowy katalog produktówŻywioły niosą za sobą nieograniczoną moc, którą trudno poskromić. Jak wykorzystać ich potencjał, ich piękno i siłę? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowym katalogu CREATON.

Ekskluzywne wydanie pod tytułem „CREATON. Perfekcyjna jakość to nasz żywioł” zachwyca designem i doskonale odzwierciedla niepowtarzalny charakter, dojrzałość oraz perfekcję marki. Nowa koncepcja artystyczna „siła żywiołów” wyróżnia CREATON w branży oraz znakomicie podkreśla wyjątkową pozycję CREATON Polska na rynku dachówek ceramicznych i cementowych.

Już od ponad 130 lat istnienia w Europie marka CREATON łączy siły tkwiące w przyrodzie z wiedzą, pasją i zaangażowaniem ekspertów tworząc nowoczesne pokrycia dachowe na pokolenia. Potęga natury jest inspiracją, a charakter żywiołów motywem do tworzenia niezawodnych dachówek o unikatowej estetyce i niepowtarzalnym stylu.

Niezależnie od tego, czy inwestorzy wybierając produkt na swój dach szukają nowoczesnego minimalizmu, ponadczasowej elegancji czy nawiązania do historii, CREATON ma do zaproponowania tylko to, co najlepsze – wyróżniający design, przemyślane i sprawdzone rozwiązania, ponieważ… perfekcyjna jakość to nasz żywioł!

Katalog w wersji pdf można pobrać ze strony www.creaton.pl .

CREATON Polska
press box

Słowa kluczowe:Creaton

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ