Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-01-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

Dni Babci i Dziadka w NoVa Park

Babcia i dziadek – to oni przez lata nas rozpieszczali, wykazywali anielską cierpliwość i przymrużali oko na nasze młodzieńcze wybryki. Jak się im za to wszystko odwdzięczyć?

Już w dniach 19-22 stycznia w godzinach 14:00 – 19:00 gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park świętuje Dni Babci i Dziadka, a w programie przewidziano m.in. niezwykłe seanse filmowe, kącik „Beauty” dla seniorów czy recytowanie przez wnuki wierszyków.

Już w najbliższych dniach w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się specjalne wydarzenie dla seniorów. Z okazji Dni Babci i Dziadka NoVa Park przygotował dla nich wiele atrakcji. „W starym kinie” to niecodzienny pokaz filmowy, podczas którego wyświetlane będą jedynie ekranizacje z czasów ich młodości. Każdy senior powróci do lat dzieciństwa i przypomni sobie, jak sam – wspólnie z własnymi dziadkami – oglądał ulubione filmy.

Najmłodsi klienci NoVa Park wspólnie z animatorami przygotują natomiast laurki oraz nauczą się wierszyków i piosenek, które zaprezentują swoim ukochanym babciom i dziadkom podczas specjalnego występu. Przez cały czas trwania wydarzenia funkcjonować będzie kącik „Beauty”, gdzie seniorzy będą mogli skorzystać z porad stylistów, wizażystów i fryzjerów. Pokażemy, że nawet w kwiecie wieku można wyglądać pięknie, a jesień życia nie musi wiązać się z szarością.

„Z radością zapraszamy babcie i dziadków na specjalne wydarzenie, które przygotowaliśmy z myślą o nich i ich najmłodszych pociechach. Już w dniach 19-22 stycznia NoVa Park zorganizuje wyjątkowy pokaz filmowy z dawnych lat, a babcie oraz dziadkowie będą mogli skorzystać z bezpłatnego Beauty Day i poczuć się jak w najlepszym salonie SPA. Dni Babci i Dziadka to nie tylko szansa na aktywne spędzenie czasu wolnego, ale również okazja do wspólnych zakupów z wnuczętami” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ