Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-01-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Klub Super-Pharm – nowa nazwa znanego programu lojalnościowego drogerii Super-Pharm

Na klientów sieci Super-Pharm czeka nowa odsłona programu lojalnościowego! Od 26 stycznia Klub LifeStyle zmienia nazwę na Klub Super-Pharm, a wszystko po to, by podkreślić większą spójność z głównym brandingiem marki.

 

Klub lojalnościowy Super-Pharm to jeden z pierwszych konsumenckich programów tego typu w Polsce. Po kilkunastu latach funkcjonowania pod nazwą Klub LifeStyle nadszedł czas na zmiany.

 

- Zmieniając nazwę naszego programu na Klub Super-Pharm, chcemy jeszcze silniej budować świadomość oraz wizerunek marki. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by umożliwić naszym obecnym, a także przyszłym klientom, bezpośrednie skojarzenie programu lojalnościowego
z naszą siecią. Zarówno na poziomie językowym, jak i wizualnym –
komentuje Justyna Chodorowska, Manager ds. Programu Lojalnościowego.

 

Przynależność do Klubu Super-Pharm daje wiele atrakcyjnych korzyści. Uzbierane za zakupy punkty można wymienić na nagrody w postaci darmowych produktów z katalogu nagród lub przekazać na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej. Obecnie Super-Pharm wspiera Fundację Rak’n’Roll, Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

 

Każda złotówka wydana w drogeriach stacjonarnych, online na superpharm.pl lub w aplikacji mobilnej to 1 punkt w Klubie, a po wydaniu minimum 750 zł w ciągu roku aż 2 punkty. Punkty zbierane są na karcie Klubowicza, która dostępna jest również w wersji digitalowej w aplikacji i na stronie www.superpharm.pl.

 

Co istotne, połączenie karty z aplikacją mobilną jest znacznym ułatwieniem dla Klientów.
W jednym miejscu znajdą oni wirtualną kartę, licznik zdobytych punktów, atrakcyjne personalizowane kupony tylko dla Klubowiczów oraz wszystkie informacje o aktualnych promocjach. Dzięki aplikacji mogą również szybko i wygodnie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Warto również wspomnieć, że kilka razy w roku na Klubowiczów Super-Pharm czeka wielkie święto rabatów „Dni LifeSyle”, podczas których promocje na całe marki sięgają nawet 50%.

 

 

Jak dołączyć do Klubu Super-Pharm? To bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się
w aplikacji mobilnej lub na stronie 
www.superpharm.pl, by otrzymać wirtualną kartę.

 

Włączasz się? Więcej informacji na temat nadchodzących zmian znaleźć można na stronie www.superpharm.pl/klub.

 

***

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. W kilkunastu punkach dopełnieniem oferty są w pełni wyposażone salony optyczne Super-Pharm Optic. To miejsce dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i przede wszystkim wygody. W sklepach Super-Pharm zawsze możesz liczyć na pomoc i doradztwo. Doświadczeni konsultanci oferują profesjonalne porady w zakresie zdrowia, urody, makijażu i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm. Super-Pharm to sklep, który posiada szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistycznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt.

W drogeriach Super-Pharm można znaleźć produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE. Produkty i kosmetyki marki LIFE cechuje wysoką jakość. Na stronie internetowej znajdziesz informacje o marce, o aktualnej ofercie drogerii Super-Pharm, konkursach i nowych promocjach. Skorzystaj też z PORADNIKA, który zawiera cenne porady na temat zdrowia, urody i pielęgnacji.

 

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ