Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2011-11-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

MobileFormats z FOX International Channels

Do 29 listopada potrwa konkurs dla fanów serialu „Gotowe na wszystko” organizowany wspólnie przez MobileFormats i FOX International Channels. Spółka czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu od strony technicznej oraz wspiera stację w zakresie integracji kanału SMS Premium.

Akcja MobileFormats i FOX International Channels towarzyszy premierze ósmego sezonu „Gotowych na wszystko”, który jest emitowany w każdą niedzielę o 22.00 na kanale Fox Life. Szanse na atrakcyjne nagrody mają Ci, którzy wyślą swoje zgłoszenia SMS-em na numer 71107 i udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie związane z fabułą filmu, głównymi bohaterkami i ich losami. Na najszybszych uczestników gry czekają m.in. iPody, vouchery do perfumerii oraz specjalne zestawy gadżetów FOX Life. Koszt SMS to 1,23 zł (z VAT).

„MobileFormats jest najlepszym partnerem w konkursach, loteriach czy akcjach SMS-owych. Nasza infrastruktura techniczna, doświadczenie i specjaliści gwarantują FOX International Channels, że konkurs będzie przebiegał bez zarzutów. Cieszymy się z tej współpracy i mamy nadzieję, że przed nami kolejne wspólne projekty” – mówi Michał Gotard, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie

Konkurs wspiera kampania telewizyjna w stacji FOX Life wraz ze spotem informującym o nagrodach i zasadach gry. Regulamin oraz więcej szczegółowych informacji o konkursie dostępne są na stronie www.foxlife.pl.

MobileFormats Sp. z o.o. specjalizuje się w kreacji i organizacji konkursów, loterii i akcji SMSowych. Firma działa także w sektorach: integracji usług mobilnych, dostawcy aplikacji i technologii mobilnych, reklamy mobilnej. Obsługuje największe podmioty rynkowe o najwyższych wymaganiach technicznych, z bardzo dużym wolumenem ruchu SMS. MobileFormats stosuje też dodatkowe kanały dystrybucji informacji takie jak MMS, IVR, czyli wiadomości głosowe oraz WAP.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ