Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-07-30

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nexity rozpoczyna sprzedaż nowego etapu na osiedlu Next Ursus

 

Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap inwestycji Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Ursus. W dwóch nowych budynkach: Harmony oraz Adventure dostępnych będzie łącznie 238 mieszkań. Osiedle wyróżniają liczne atuty takie jak place zabaw czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto, w jego najbliższym sąsiedztwie powstaje EkoPark, którego powierzchnia wyniesie w przyszłości aż 5 ha.

Osiedle Next Ursus powstaje pomiędzy ulicami Posag 7 Panien, Edwarda Habicha oraz Kompanii AK Goplana. W pierwszym z oddanych do sprzedaży budynków – Adventure, zaplanowano 118 mieszkań. Klienci będą mogli wybrać lokale o powierzchni od 27 do 62 metrów kwadratowych. W przypadku Harmony, będzie to 120 mieszkań, których powierzchnia wyniesie od 31 do 77 metrów kwadratowych. W obu budynkach do wszystkich lokali mieszkalnych na piętrze będą przynależeć balkony lub loggie, a na parterze prywatne ogródki. Nowe bloki posiadają również parkingi podziemne z miejscem na boksy lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe. Na parterach przewidziano ponadto powstanie lokali usługowych.

Next Ursus, to praktyczne i nowoczesne, rodzinne osiedle, które będzie się składało z 14 budynków mieszkalnych. W ramach inwestycji powstanie także rozległa strefa rekreacji. Mieszkańcy znajdą tutaj boisko do siatkówki, place zabaw, siłownie plenerową oraz liczne lokale usługowe. Dodatkową atrakcją jest fontanna, która już powstała na osiedlu. Inwestor przewidział również rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu - właściciele aut elektrycznych będą tu mogli podłączyć się do stacji ładowania, a cykliści znajdą stojaki rowerowe dla swoich jednośladów. W strefie wspólnej zamontowany został także słupek informujący odpowiednim kolorem o stanie jakości powietrza na osiedlu.

Budowę osiedla począwszy od drugiego etapu inwestycji Nexity realizuje w formule Nexity Construction Management, przejmując tym samym obowiązki generalnego wykonawcy. Takie rozwiązanie pozwala na uproszczenie kwestii organizacyjnych, tym samym zwiększając stabilność procesu realizacji inwestycji.

- Osiedle Next Ursus z pewnością przypadnie do gustu wszystkim pragnącym zamieszkać w spokojnej okolicy. Jest ono jednak dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki znajdującej się nieopodal stacji Kolei Mazowieckich. W odległości 15 minut spacerem dotrzemy natomiast do stacji SKM, gdzie zatrzymuje się linia S1. Są tutaj także połączenia autobusowe – linia 197, którą dojedziemy do stacji metra oraz linia 177. – komentuje Marta Skarżyńska, Product & Marketing Director, Nexity Polska.

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się także przedszkola, szkoły oraz  liczne punkty gastronomiczne, a także centrum handlowe Factory Ursus. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również wciąż rozbudowywany EkoPark, którego powierzchnia docelowo wyniesie aż 5 ha. Na jego terenie znajdą się place zabaw oraz ścieżki edukacyjne dla najmłodszych, a także miejsca relaksu dla dorosłych. 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ