Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-11-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

Niedziele z Gwiazdami w Centrum Handlowym NoVa Park

W najbliższą niedzielę, 18 listopada, gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park otwiera cykl Niedziel z Gwiazdami. Pierwszym gościem będzie Anna Wendzikowska, dziennikarka i aktorka, która przeprowadziła kilkadziesiąt wywiadów z gwiazdami Hollywood.

W specjalnej zabawie, wybierze jedno z pytań zaproponowanych przez mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic oraz zada je podczas wywiadu z Anne Hathaway, Hugh Jackmanem i Russellem Crowe – odtwórcami głównych ról w filmie „Nędznicy”.

„Niedziele z Gwiazdami” to cykl czterech spotkań, podczas których klienci Centrum Handlowego NoVa Park będą mogli zapoznać się z życiem oraz pracą celebrytów. W pierwszą niedzielę akcji – 18 listopada – Anna Wendzikowska zabierze Klientów Centrum Handlowego NoVa Park do magicznego świata Hollywood.

„Opowiem o doświadczeniach w pracy z gwiazdami, a może nawet uchylę rąbka tajemnicy, jacy są na co dzień bohaterowie srebrnego ekranu” – zachęca Anna Wendzikowska. „Przede wszystkim liczę jednak na dobrą zabawę, ponieważ zaplanowaliśmy liczne atrakcje” – dodaje.

Głównym punktem niedzielnego programu będzie konkurs „Pytanie do gwiazd”. Uczestnicy wysyłają swoją propozycję pytania do jednej z gwiazd filmu „Nędznicy” na adres niedzielezgwiazdami@nova-park.pl do 17 listopada włącznie. Z nadesłanych pytań Komisja pod przewodnictwem Anny Wendzikowskiej wyłoni trzech finalistów. Zwycięzcę konkursu wybiorą klienci Centrum Handlowego NoVa Park w finałowym głosowaniu SMS, które odbędzie się 18 listopada. Podczas wielkiego finału Anna Wendzikowska przedstawi wyniki głosowania. Zwycięskie pytanie zostanie zadane w trakcie wywiadu z jedną z gwiazd nowego filmu „Nędznicy”, w którym grają m.in. Anne Hathaway, Hugh Jackman i Russell Crowe. Autor zwycięskiego pytania otrzyma nagrodę w postaci tabletu multimedialnego.

Wśród atrakcji na klientów NoVa Park czeka również konkurs wiedzy filmowej, w którym Anna Wendzikowska sprawdzi wiedzę ochotników na temat kina i życia gwiazd, a zwycięzca otrzyma atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, w czasie trwania eventu sklepy, które odwiedzi dziennikarka będą oferować atrakcyjne rabaty.

„Akcja ‘Niedziele z Gwiazdami’ w Centrum Handlowym NoVa Park to wyjątkowe wydarzenie i okazja do spotkania ze znanymi osobami. Już w najbliższą niedzielę powitamy lubianą przez telewidzów aktorkę i dziennikarkę TVN – Annę Wendzikowską. Zapraszam serdecznie do naszego centrum handlowego – tylko u nas celebryci umilą Państwu czas spędzony na weekendowych zakupach” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Poniżej prezentujemy program eventu „Super Niedziela z Anną Wendzikowską”:

12:00-13:00 – otwarcie wydarzenia

13:00-17:30 – spotkanie i wywiady z Anną Wendzikowską, konkurs „Pytanie do gwiazd”, zabawa w odgadywanie salonów NoVa Park, konkurs wiedzy o filmach i gwiazdach

17:30-18:00 – wspólne zdjęcia i rozdanie autografów przez Annę Wendzikowską oraz podsumowanie zabawy

18:00 – Wielki Finał, ogłoszenie wyników głosowania oraz zakończenie wydarzenia

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ