Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-01-11

A A A POLEĆ DRUKUJ

NoVa Park wspiera XXI Finał WOŚP

Ratowanie życia dzieci i godna opieka medyczna seniorów to cel tegorocznego XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do którego w tym roku przyłączyło się Centrum Handlowe NoVa Park. Już 13 stycznia 2013 roku w godzinach od 09:00 do 21:30 na terenie gorzowskiego centrum odbędzie się wyjątkowy Koncert Finałowy oraz liczne atrakcje towarzyszące Finałowi WOŚP.

W programie przewidziano m.in. spotkanie z zawodnikami Stali Gorzów czy  prezentację medali olimpijskich AZS AWF Gorzów, Piknik Zdrowia czy niezapomniany pokaz fajerwerków.

Wielką atrakcją niedzielnego spotkania będzie Koncert Finałowy w reżyserii znanego skrzypka jazzowego Adama Bałdycha. Tematem przewodnim koncertu, który odbędzie się w godzinach 14.00-21.30, będzie „Tribiute to Michael Jackson”. Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają również m.in. Pornstars i Syndrom Kreta z Warszawy, Semi Dry i Stoneroses ze Szczecina, Podróbka, Urząd Bezpieczeństwa czy After Birds.

XXI Finał WOŚP w NoVa Park to również liczne imprezy towarzyszące, które  rozpoczną się już o godzinie 9.00. Wśród nich zaplanowano m.in. licytacje przedmiotów ofiarowanych przez znane osobistości czy pokazy i animacje z udziałem Policji, Wojska Polskiego, Pogotowia Ratunkowego. Dodatkowo, zorganizowany zostanie Piknik Zdrowia, podczas którego odbędą się pokazy sprzętu medycznego, spotkania ze logopedami, rehabilitantami, bezpłatne badania lekarskie (np. przesiewowe badania słuchu) oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy.

Dla miłośników sportu przygotowano Akademię Wychowania Fizycznego, w ramach której każdy będzie mógł skorzystać z porad dietetyków, wziąć udział w warsztatach zdrowego żywienia i pokazach tanecznych. Ponadto, fani Stali Gorzów spotkają się ze swoimi ulubionymi zawodnikami i ich trenerem i będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

„Cieszymy się, że to właśnie w naszym centrum odbędą się najważniejsze wydarzenia towarzyszące XXI Finałowi WOSP w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć finansowo ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną dla seniorów do udziału w atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okoliczność już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Punktualnie o godzinie 20.00 będzie można podziwiać „Światełko do nieba”, czyli wspaniały pokaz fajerwerków.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ