Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-09-15

A A A POLEĆ DRUKUJ

Oświadczenie Grupy Radius w sprawie pomówień Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze

W świetle pomówień i nieprawdziwych informacji podanych przez organizację Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze, Grupa Radius Projekt niniejszym oświadcza, iż:

1.       Żadna ze spółek Grupy Radius Projekt nigdy nie uzyskała od Skarbu Państwa bądź Miasta Stołecznego Warszawy żadnych korzyści z tytułu tzw. „roszczeń reprywatyzacyjnych”.

2.       Pojawianie się Grupy Radius Projekt w kontekście „afery reprywatyzacyjnej” jest poważnym nadużyciem, a związane jest z konfliktem interesów między spółką z Grupy Radius Projekt i najemcą lokalu w budynku przy ulicy Szarej w której mieści się Klub Syreni Śpiew. Po odmowie przedłużenia umowy najmu Klubowi Syreni Śpiew powstała inicjatywa ochrony w/w budynku jako zabytku. Próbuje ona wymusić przedłużenie istnienia Klubu w tej lokalizacji i utrudnić plany inwestycyjne Grupy Radius. Klub Syreni Śpiew pozyskał dla swojej inicjatywy poplecznika w postaci stowarzyszenia Miasto Jest Nasze które wykorzystując swoją pozycję uzyskało status strony w tej sprawie.

3.       Ponadto w nawiązaniu do spekulacji na temat pochodzenia kapitału Grupy Radius Projekt, oświadczamy iż Grupa Radius Projekt reprezentuje 100% polskiego kapitału.

W związku z powyższym wystąpimy na drogę sądową przeciwko Stowarzyszeniu Miasto Jest Nasze oraz innym osobom które będą rozpowszechniały nieprawdziwe informacje dotyczące Grupy Radius Projekt.

Zarząd Radius Projekt 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ