Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-05-25

A A A POLEĆ DRUKUJ

Perfumy CHOPIN – nowa odsłona strony internetowej marki

 

Strona internetowa Chopinperfumes.com zyskała nowe oblicze. Nowa odsłona strony związana jest z premierą kolekcji perfum dla kobiet marki Chopin, których ambasadorką jest Natalia Kukulska.  Wody perfumowane Chopin Perfumes dla niej i dla niego to olfaktoryczna interpretacja kompozycji Mistrza, z których każda opowiada własną historię i tworzy wiele różnych warstw emocji.

Kolekcja kobiecych Wód perfumowanych Chopin to trio zapachów, które łączy inspiracja muzami Fryderyka Chopina, a konkretnie: Constance, Marie oraz George Sand. Tworząc kompozycje Chopin Women, staraliśmy się przełożyć na nuty zapachowe emocje, które płyną z muzyki wielkiego kompozytora tworzonej w czasie, gdy jego serce i umysł przepełniała miłość. Fantazyjne i współgrające ze sobą akordy układają się w niezwykłą muzykę, która wybrzmiewa do ostatniej nuty.

Nowa strona Chopinperfumes.com pozwala zanurzyć się na kilka chwil w świat niezwykłych zapachów, dzięki nowoczesnemu designowi zgodnemu z światowymi trendami oraz przyjaznej nawigacji. Zapraszamy na Chopinperfumes.com, by lepiej zgłębić magiczny świat zapachów Chopin.

 

Produkty są już dostępne m.in. w największej sieci Drogeryjnej Rossmann.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ