Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-06-22

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rodzinne wakacje własnym kamperem, dzięki CA Auto Bank

Grupa CA Auto Bank, (wcześniej działająca pod nazwą FCA Bank), ma ambicję stać się wiodącym wielomarkowym liderem w finansowaniu pojazdów sektora leisure – kamperów oraz przyczep kampingowych. Już teraz firma oferuje atrakcyjne warunki kredytu oraz leasingu pojazdów spod szyldu Erwin Hymer Group, Pilote i Group Rapido.

Rynek kamperów przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit. Ma na to wpływ szereg czynników, takich jak pandemia COVID, czy zmiana stylu spędzania czasu wolnego. Dane CEPiK dot. rejestracji nowych pojazdów nie pozostawiają żadnych wątpliwości – Polacy pokochali kampery. W 2018 r. zarejestrowano 518 samochodów tego typu, a rok później 724. Kolejne lata to odpowiednio: 2020 – 1040 sztuk, 2021 – 2191 egzemplarzy.

– W roku 2022 nastąpił co prawda spadek rejestracji pojazdów nowych, ale wynika on ze zmniejszonej dostępności nowych aut. Jeżeli jednak do powyższych danych dodamy liczbę sprowadzonych zza granicy używanych kamperów oraz pojazdów, których właściciele zmienili przeznaczenie na kampery, śmiało można powiedzieć, że jest to rynek rozwijający się – mówi Lucyna Bogusz Country Manager CA Auto Bank Oddział w Polsce.

Polska wciąż goni czołówkę europejską, jeżeli chodzi o liczbę sprzedaży nowych kamperów. Cena takich domów na czterech kółkach jest stosunkowo wysoka. – „Właśnie dlatego wprowadziliśmy ofertę finansowania na okres do 150 miesięcy czyli ponad 12 lat. Dzięki temu miesięczne raty nie są wysokie, a nasi klienci mogą cieszyć się z nabycia najnowszych modeli, takich renomowanych marek, jak: Erwin Hymer Group, Groupe Pilote, Groupe Rapido, Knaus Tabbert, Concorde i Carthago” – mówi Michał Sobolewski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu CA Auto Bank Oddział w Polsce. To nie wszystkie udogodnienia. – Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższy standard obsługi poprzez dedykowany dział wsparcia sprzedaży – dodaje Michał Sobolewski. Spółka posiada także dedykowaną i atrakcyjną cenowo ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego. 

Spółka, wraz z dealerami ww. marek, uczestniczy w różnego typu eventach, takich jak np.: targi caravaningowe. Podczas nich potencjalni klienci mogą dowiedzieć się  jak dokonać zakupu finansowania kamperów i przyczep (kredyt i leasing) oraz zapoznać się z atrakcyjną ofertą ubezpieczeniową przygotowaną specjalnie dla miłośników domów na kółkach. 

Dodatkowym atutem – dodaje Michał Sobolewski – jest możliwość cyfrowego złożenia wniosku o ofertę finansowania – zarówno kredytowego, jak i leasingowego, co minimalizuje czas załatwienia formalności, i przyspiesza ten proces”. 

Słowa kluczowe:CA Auto Bank

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ