Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-03-11

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rola wartości i kultury organizacyjnej w kształtowaniu relacji z pracownikami - seminarium w Iławie

Mariola Walendziak – ekspert w zakresie budowania programów rozwojowych w przedsiębiorstwach, poprowadzi bezpłatne seminarium na temat roli kultury organizacyjnej w odniesieniu do relacji z pracownikami. Spotkanie odbędzie się 14 marca 2014 w Iławie.

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu po raz kolejny organizuje seminarium dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem prowadzić je będzie Mariola Walendziak – praktyk w zakresie wdrażania programów rozwojowych zarządzania zespołem i komunikacją w przedsiębiorstwach. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godzinie 13:00 w siedzibie Iławskiej Rady Gospodarczej przy ul. Jana III Sobieskiego 37.

Tematem spotkania będzie rola wartości i kultury organizacyjnej w kształtowaniu relacji z pracownikami jako trzon działalności firmy. Podczas spotkania zostanie poruszona również kwestia związana z przeprowadzaniem procesu doboru pracowników w trudnych czasach dla przedsiębiorstwa.

 „Każda firma ma ukształtowany sposób porozumiewania się, normy zachowań, wartości, przyjmowane wzorce myślenia. Utrwalają się one w postaci kultury organizacji, która uczy jak radzić sobie z problemami zewnętrznej adaptacji i wewnętrznej integracji. Dzięki uczestnictwu w seminarium przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób kultura organizacyjna wpływa na kształtowanie relacji z pracownikami firmy, oraz jakie ma znaczenie dla przedsiębiorstwa w niełatwym okresie na rynku.” - powiedziała Małgorzata Romaniuk, kierownik projektu WaMaBOSS.

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zachęca małe i średnie  przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego do budowania kapitału z uwzględnieniem społecznej odpowiedzialności biznesu. Celem seminarium jest prezentacja sposobów budowy relacji z pracownikami zgodnie z wzorcami tworzącymi wewnętrzną kulturą firmy, a także strategii zatrudniania pracowników w trudnych warunkach rynkowych.

*******

Forum WaMaBoss

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zostało powołane w 2012 w Olsztynie. Forum WaMaBoss zostało zawiązane na rzecz popularyzacji efektywnej współpracy przedsiębiorstw z instytucjami, organizacjami i lokalną społecznością. Zadaniem tej innowacyjnej formuły jest wspieranie skutecznego wdrażania koncepcji biznesu odpowiedzialnego społecznie w sektorze Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw na Warmii i Mazurach. Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu propaguje pozytywne wzorce i najlepsze inicjatywy, służące stworzeniu społecznej przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej pracodawców.

Szczegóły www. centrum-csr.com

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ