Ruszyła budowa kolejnego etapu Osiedla Innova

Fadesa Polnord Polska w swojej wrocławskiej inwestycji - Osiedlu Innova - zbuduje 4 eleganckie budynki, w których znajdzie się 112 mieszkań. Ich sprzedaż rozpocznie się w połowie kwietnia

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Osiedle Innova, powstające we wrocławskich Krzykach u zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, w którym znajdzie się łącznie 535 mieszkań oraz lokali usługowych. Inwestycja została podzielona na pięć etapów. Ponad 230 lokali zostało już oddanych do użytkowania, a przekazanie kluczy do mieszkań w dwóch realizowanych aktualnie budynkach planowane jest na IV kwartał br.

Budowa ostatniego, piątego już etapu rozpoczęła się pod koniec marca. W czterech budynkach znajdujących się w południowym krańcu osiedla, tuż obok zieleni i terenów rekreacyjnych należących do sąsiadującej z osiedlem szkoły, powstanie 112 mieszkań (po 28 lokali w budynku). Mieszkania w większości będą trzypokojowe o średniej powierzchni 62 mkw.

Projekt wyróżnia się prostotą formy. Cztery budynki połączone parterem wykończonym w płycie HPL cechować będą kontrastujące zestawienia kolorystyczne fasady, przeszklenia każdego tarasu, i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w mieszkaniach. Świetne nasłonecznienie lokali zostało uzyskane dzięki zastosowaniu dużych, panoramicznych okien i narożnemu usytuowaniu mieszkań, które zwiększa dostęp światła naturalnego przez większość dnia.

W ekskluzywnych budynkach mieścić się będzie po 28 mieszkań z przestronnymi ogrodami na parterach i dużymi tarasami we wszystkich pozostałych mieszkaniach rozmieszczonymi na 6 kondygnacjach. Okna znajdujące się na tylnej fasadzie budynków wychodzić będą na obszary zieleni i tereny rekreacyjne szkoły. Nowe budynki idealnie wkomponowują się w pozostałą część osiedla, stanowiąc zwieńczenie południowej części inwestycji.

Rozległa przestrzeń znajdująca się pomiędzy budynkami, tereny rekreacyjne i place zabaw wpływają na zwiększenie komfortu zamieszkania i służą wypoczynkowi.

Niewątpliwą zaletą osiedla jest jego położenie zaledwie 2 km od Dworca Głównego i 4 km od wrocławskiego Rynku. Pełna infrastruktura miejska i komunikacyjna, jaką zapewnia najbliższa okolica umożliwia mieszkańcom bezpośredni dostęp do licznych placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych i oświatowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KO chce zakazać smartfonów w szkołach. Dostęp do social mediów od 15. roku życia

KO chce zakazać smartfonów w szkołach. Dostęp do social mediów od 15. roku życia

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne