Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-05-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Stwórz swój własny las w słoiku

Marzysz, żeby zatrzymać soczystą majową zieleń na dłużej? Miniogródek możesz uprawiać i zamknąć w słoiku, by cieszyć się nim przez wiele miesięcy! Miłośników roślin i oryginalnych ozdób do wnętrz Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza na rodzinne warsztaty pt. „Las w słoiku”, które odbędą się w sobotę 20 maja. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Uspokajają, mają dobroczynny wpływ na zdrowie i upiększą każdą przestrzeń. Naturalna zieleń, rośliny i kwiaty we wnętrzach to niezastąpiony element wystroju, który dodatkowo przynosi wiele korzyści dla naszego nastroju. Oprócz tradycyjnych roślin doniczkowych, od kilku lat dużą popularnością cieszą się roślinne kompozycje zamknięte w słoikach. Któż nie chciałby zatrzymać na dłużej widoku lasu w domowej przestrzeni?

Już 20 maja goście Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna będą mogli stworzyć miniaturkę lasu, którą zamkną w szklanym naczyniu. Na warsztatach kreatywnych powstaną zielone, żyjące i oddychające dekoracje, które uczestnicy zajęć zabiorą do domów. Do powstania prac posłużą różnorodne rośliny, w tym zatrzymujące wilgoć mchy, a także kamyki, drobne ozdoby oraz szklane słoiki różnych rozmiarów. Zajęcia są przeznaczone dla miłośników roślin w każdym wieku. Poprowadzi je florystka, która podpowie, jak ułożyć kompozycję, aby cieszyć się nią przez wiele miesięcy. 

Rodzinne warsztaty pt. „Las w słoiku” odbędą się od 20 maja w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 11.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

Słowa kluczowe:rośliny, słoik, hobby

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ