Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-07-28

A A A POLEĆ DRUKUJ

Szósta edycja Meczu Narodów na żywo w Motowizji

Po raz szósty odbędzie się Mecz Narodów imienia Heleny Skrzydlewskiej, coroczny turniej organizowany przez Orzeł Łódź. W tym roku oryginalnie miał być nieformalnym rozpoczęciem sezonu łódzkiej drużyny, jednak przez niesprzyjające warunki pogodowe zawody zostały przeniesione na 30 lipca. Tradycyjnie zaproszono żużlowe gwiazdy, które zobaczyć będzie można na żywo w Motowizji.

Pierwszy raz Mecz Narodów odbył się w 2018 roku jako swego rodzaju otwarcie stadionu w Łodzi. Wcześniej wystartowali w nim zawodnicy Orła w rywalizacji ligowej, jednak wtedy mecz przerwano z powodu opadów deszczu.

Tegoroczna edycja oryginalnie miała odbyć się 10 kwietnia. Opady deszczu ze śniegiem połączone z przymrozkami pokrzyżowały jednak plany organizatorów. Tym razem pogoda powinna być lepsza, przez co łódzcy fani mogą szykować się na żużlowe widowisko.

Tegoroczny Mecz Narodów spotkał się z ogromnym zainteresowaniem kibiców, którzy masowo wykupili bilety dostępne za symboliczną złotówkę. Większość zachowała swoje wejściówki zakupione na kwietniowy termin, a dla tych, którzy nie mogą ostatecznie pojawić się na meczu, jest opcja odsprzedaży innym zainteresowanym. Tym, którym nie uda się znaleźć na stadionie, będą mogli jednak obejrzeć zawody w telewizji. Trzeci rok z rzędu Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej transmitować będzie Motowizja.

- Helena Skrzydlewska miała ogromny wkład w łódzki żużel. Mecz Narodów to wspaniała inicjatywa mająca na celu nie tylko upamiętnienie mecenaski sportu, ale także zapewnienie dodatkowych atrakcji dla łódzkich fanów. Mam nadzieję, że tym razem pogoda dopisze i czekać nas będzie niesamowity turniej – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Mecz Narodów będzie częścią wyjątkowego weekendu na antenie Motowizji. Transmisja z żużlowych zawodów będzie wpleciona między odcinki specjalne rundy Rajdowych Mistrzostw Europy – Rajdu Rzymu.


Transmisja Meczu Narodów im. H.Skrzydlewskiej, niedziela 30 lipca, godz. 15:25.

 

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Motowizja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację czy Autoportret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander "Ostry" Ostrowski). Programy jak Motowizja Sport PL i AutoSpeed dostarczą widzom aktualnych relacji o polskim motosporcie. Motowizja to także wielkie sportowe emocje: w tym transmisje z licznych zawodów żużlowych, a także wyścigów serii NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Germany, Euroformula Open, Ferrari Challenge Europe oraz relacje z WRC, ERC, WRX, RSMP, GSMP, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.


Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na Platformie Canal+ na pozycji 190, w Orange TV – pozycja 128,  w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572,  Vectra – pozycja 215, Multimedia Polska – pozycja 127, TOYA - pozycja 34 oraz w Inea na kanale 532 oraz 150 (Hiway) jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport, w player.pl – pakiet Moto oraz WP Pilot, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

WWW: https://www.motowizja.pl

FACEBOOK: www.facebook.com/motowizja

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/motowizja/

TWITTER: https://twitter.com/motowizja

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ