Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-01-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

VIVO! Piła zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Przed nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!”. W największą akcję charytatywną w Polsce, jak co roku, włączy się VIVO! Piła. Dla osób, które 29 stycznia zdecydują się wesprzeć WOŚP w dedykowanym stanowisku na terenie centrum handlowego przygotowano niespodzianki.

Od lat efekty zbiórek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanowią dowód siły międzyludzkiej solidarności. Wśród zaangażowanych w działania pomocowe również i tym razem nie mogło zabraknąć pilskiego VIVO!, które od początku swojej działalności nie tylko wspiera akcję, ale też motywuje do działania swoich klientów. Podczas 31. Finału WOŚP w centrum handlowym otwarte zostanie specjalne stanowisko, zlokalizowane w strefie gastronomicznej, gdzie chętni będą mogli dorzucić swoją cegiełkę do wspólnego celu. W ramach podziękowania za każdą wpłatę wynoszącą minimum 20 zł darczyńcy otrzymają od VIVO! symboliczne upominki.

- W 2023 ponownie zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Traktujemy to już zresztą jako tradycję. W ubiegłym roku na terenie naszego obiektu udało się zebrać kilka tysięcy złotych na rzecz okulistyki dziecięcej. Tym razem także wierzymy w zaangażowanie klientów VIVO!. Naszym wspólnym celem jest wsparcie zakupu urządzeń, które w przyszłości pozwolą na sprawne wykrywanie sepsy i włączenie odpowiedniego leczenia mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

WOŚP, na terenie centrum handlowego VIVO!, będzie można wesprzeć także poprzez indywidualne datki do puszek kwestarskich, w które będą wyposażeni obecni na miejscu wolontariusze 396. sztabu z Regionalne Centrum Kultury w Pile.

Zbiórki w VIVO! Piła na rzecz 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędą się 29 stycznia, w godz. 12:00-20:00.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ