Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-09-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wakacje dla chorych na niewydolność nerek bez ograniczeń

Rozwiązaniem tego problemu są coraz popularniejsze wśród pacjentów dializy wakacyjne. Jest to rozwiązanie nie tylko podczas wakacji spędzanych na terenie kraju, ale także w wybranych stacjach dializ Unii Europejskiej i w innych miejscach na świecie. To za sprawę działającego od kilku lat program „Dializy wakacyjne z Diaverum”, który cieszy się coraz większą popularnością.

W stosunku do lat ubiegłych znacznie zwiększyła się liczba wyjeżdżających na dializy wakacyjne pacjentów z Polski. Według statystyk firmy, najczęściej wybieranym krajem jest Hiszpania. Natomiast z możliwości odbycia dializ w ośrodkach dializoterapii Diaverum w Polsce korzystają przede wszystkim pacjenci z Niemiec, Ukrainy i Francji, ale także z dalszych zakątów globu takich jak Izrael, Kanada czy Japonia. 

Firma Diaverum działa od 20 lat, prowadzi ośrodki dializoterapii w 20 krajach i zapewnia dializowanym pacjentom możliwość korzystania ze stacji dializ we wszystkich swoich ośrodkach w Europie, Ameryce Łacińskiej, Australii, Europie Wschodniej i Bliskim Wschodzie.

Słowa kluczowe:Diaverum

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ