Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-02-13

A A A POLEĆ DRUKUJ

Walentynkowe metamorfozy w NoVa Park

Makijaż, manicure i stylizacja włosów – to obowiązkowa lista czynności, którym poddaje każda kobieta przed walentynkową randką z ukochanym mężczyzną. W tym roku warto jednak oddać się w ręce profesjonalistów, którzy już 14 lutego w godzinach 16.00 – 19.00 w Centrum Handlowe NoVa Park bezpłatnie przygotują Cię na ten najbardziej romantyczny wieczór w roku.

W dniu Św. Walentego w godzinach od 16.00 do 19.00, NoVa Park zaprasza do specjalnej strefy urody, gdzie grono profesjonalistów zadba o zabójczy wygląd klientów gorzowskiego centrum. Oddaj się w ręce fryzjera, wizażysty i manicurzysty i zachwyć swojego partnera lub partnerkę zniewalającym wyglądem.

Walentynkowe atrakcje w NoVa Park to także niezapomniana sesja fotograficzna dla zakochanych par! Zapozujcie wspólnie przed obiektywem aparatu i uchwyćcie wyjątkowe chwile spędzone w walentynkowy wieczór.

„NoVa Park chętnie podejmuje inicjatywy, które sprawiają radość naszym klientom. Manicure, makijaż i wystrzałowa fryzura – dzięki nam będziesz wyglądać pięknie w te Walentynki! Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Do 14 lutego włącznie trwa również akcja „Wiosna w sercu”, w ramach której zachęcamy do udziału w „Randce w ciemno”, w której do wygrania jest niezapomniana kolacja we dwoje, a także w zabawie „Czar Par” – skierowanej do wszystkich zakochanych, którzy chcą sprawdzić się we wspólnej rywalizacji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ