Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-09-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielka parada maluchów powraca na rynek Manufaktury

 

Sentymentalna podróż do przepięknych chwil młodości? Na rynku Manufaktury  już wkrótce odbędzie się tradycyjny jesienny Zlot Maluchów. Miłośnicy małych fiatów spotkają się, by wspólnie powspominać piękne czasy, gdy na drogach królował ten kultowy samochód. Dla wielu to symbol nie tylko minionej epoki, ale przede wszystkim młodzieńczych, beztroskich lat. Popularne maluchy pojawią się na Rynku Włókniarek Łódzkich już 23 września.

Parada Maluchów
23 września (sobota), godz. 13:30 – 16:00, rynek Manufaktury

Coroczne spotkanie entuzjastów Fiata 126p, porusza serca wszystkich, dla których ten maleńki, jak na dzisiejsze czasy, samochód był pierwszym pojazdem w ich życiu. Dla wielu osób stanowił on symbol spełnienia marzeń o własnym środku transportu. Parada Maluchów jest wyjątkową okazją do sentymentalnej podróży w przeszłość. Weźmie w niej udział około dwieście samochodów, w tym oryginalne modele: maluchy sportowe, kabriolety, te o nietypowej karoserii oraz te, które zostały spersonalizowane przez swoich właścicieli. Co roku wydarzenie wzbudza mnóstwo emocji, a łodzianie, którzy przychodzą na rynek Manufaktury wspominają swoje wyprawy – wówczas całodniowe – w góry czy nad morzem. Dzisiejsze dzieci nie mogą uwierzyć, że tym autem, raptem nieco większym od resoraka, można było jechać całą rodziną i z bagażami na dwutygodniowe wakacje!

Podczas spotkania w Manufakturze będzie można porozmawiać z właścicielami oraz oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Maluchy rozpoczynają swoją trasę z autodromu, do Manufaktury trafią około godziny 13:30 i zostaną do ok. godz. 16.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ