Dowiedz się, jak dbać o pupila podczas warsztatów w Galerii Bronowice

Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca, w Galerii Bronowice właściciele i miłośnicy czworonogów będą mieli okazję wziąć udział w akcji „Zdrowie na czterech łapach”, organizowanej w ramach kampanii edukacyjnej Szpitala Weterynaryjnego AMVET. W programie wydarzenia znaleźć można m.in. warsztaty z zakresu weterynarii, dietetyki i behawiorystyki zwierząt, fitness dla pupili, atrakcje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Sobotni spacer z czworonożnym przyjacielem warto wydłużyć o wizytę w Galerii Bronowice, która włączyła się w kampanię edukacyjną Szpitala Weterynaryjnego AMVET, dotyczącą profilaktyki chorób serca u zwierząt. Akcja „Zdrowie na czterech łapach” kierowana jest do obecnych i przyszłych właścicieli czworonogów, ale także wszystkich miłośników zwierząt, którym zależy, aby czerpać wiedzę na temat świadomej opieki od ekspertów. Wydarzenie w Galerii Bronowice rozpocznie się warsztatami z kardiologiem weterynaryjnym, który dodatkowo wykona pokaz badań kardiologicznych. Zaplanowano też spotkanie z dietetykiem weterynaryjnym na temat potrzeb żywieniowych pupili i układania ich jadłospisu. Nie zabraknie również rozmów na temat aktywności fizycznej zwierząt oraz „Psiego Fitnessu”. Trening dla czworonogów oraz ich opiekunów poprowadzą eksperci i behawiorystka, udzielająca cennych rad w zakresie wychowania i budowania relacji. Dla uczestników wydarzenia „Zdrowie na czterech łapach” przewidziane są nagrody i upominki, a dla czworonożnych przyjaciół zaproszenia na przesiewowe badanie kardiologiczne.

W ramach wydarzenia „Zdrowie na czterech łapach” Galeria Bronowice będzie również gościć przedstawicieli Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Poprowadzą oni warsztaty „Świadoma adopcja”, szczególnie ważne dla osób pragnących dać psom ze schroniska nowy dom. W czasie spotkania będzie można uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania oraz fachową pomoc dotyczącą procesu adopcyjnego. Organizacja KTOZ przez cały dzień będzie prowadzić zbiórkę na rzecz schroniska. Wspomóc ich można poprzez datki oraz dary rzeczowe. Zbierane będą przede wszystkim: mleko w proszku dla kociąt, koce, ręczniki, poszwy na pościel, a także karmy dobrej jakości, zarówno dla młodych i starszych psów.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych miłośników czworonogów. Dzieci będą mogły skorzystać ze stoiska z animacjami, gdzie czekać na nie będzie malowanie twarzy, balony oraz konkursy z nagrodami.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

Zwolnienia w Agorze. Szefowa "Solidarności": czy zarząd też coś sobie okroi?

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"

Fuzja ośrodków TVP i rozgłośni regionalnych? "To stworzyłoby silne media regionalne"