„Pora zwijać ten kram” jest pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo No Limits. – To nasza muzyczna podróż w świat przedwojennych kabaretów w swingowej scenerii – tłumaczy zespół. Utwór jest jednocześnie swingującym rodzynkiem na płycie „Gdy nią oddychasz”, na której słuchacze znajdą dużo muzyki przepełnionej elementami soul, pop, funky i smooth jazzu.
W szeregi No Limits po latach przerwy powróciła charyzmatyczna wokalistka Ania Męczyńska. Płyta została nagrana w studiu RG Radia Gdańsk przez Jacka Puchalskiego, partie wokalne zarejestrował i wyprodukował Yaro w Jazzda Music. Wydawcą płyty jest Fonografika.
Korzenie formacji No Limits sięgają roku 1988. Pierwszą w dorobku płytę zatytułowaną „No Movie Soundtrack” zespół wydał w 1991 roku. No Limits ma w dorobku w sumie trzy krążki, kolejny „The Worst Of The Limits” z 1994 oraz „Angela” z 2007. Mająca swoją premierę 13 października płyta „Gdy nią oddychasz” jest długo oczekiwanym powrotem zespołu.












