In-Stat: w 2015 r. 78 proc. sprzedanych tabletów z modemem 3G/4G

78 proc. tabletów jakie zostaną sprzedane w 2015 roku będzie wyposażonych w modem 3G lub 4G.

km
km
Udostępnij artykuł:

Taką prognozę przedstawiła firma badawcza In-Stat, według której tablety będą miały najwyższy wskaźnik 3G/4G wśród urządzeń przenośnych działających w sieciach komórkowych.

"Szybko rozwijający się rynek tabletów stanowi jedną z największych możliwości dla wbudowanej technologii 3G/4G. Łączność komórkowa będzie także znajdować zastosowanie w e-czytnikach. W 2015 roku 65 proc. sprzedanych na świecie e-czytników będzie posiadało modem 3G/4G" - stwierdziła Stephanie Ethier, starzy analityk In-Stat.

Z danych firmy badawczej wynika, że w 2010 roku na świecie w sumie sprzedano około 16 milionów przenośnych urządzeń oferujących łączność 3G/4G.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"