Od września na antenie kanału młodzieżowego ZigZap zmiany i nowości w programach Maqlatura, Przymierzalnia i Krewni i znajomi królika.
Na antenie Maqlatury pojawią się nowi prowadzący: Ania Chyłkowska (zwycięzczyni pierwszej edycji MTV Łowi), Mateusz Banasiuk i Jakub Tolak (Daniel z serialu Klan).
Codziennie w Maqlaturze inny temat przewodni:- W poniedziałek wydanie książkowe, czyli co warto poczytać oraz zwariowany świat komiksów, który przybliży Rafał Obarski- We wtorek hity z list przebojów, czyli co jest na muzycznym topie- W środę nowości dla fanów gier komputerowych i gier wideo, przygotowane przez cyberprzewodnika Tomka Kreczmara z Hypera- W czwartek pomysł na hobby, czyli co robić w wolnym czasie- W piątek nowości kinowe i wideo, wywiady z gwiazdami i twórcami filmowymi- W sobotę imprezy i najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia- W niedzielę podsumowanie tego, co było oraz zapowiedzi tego, co będzie. Od października raz w miesiącu specjalne wydanie programu Przymierzalnia Stajl. Joasia Jabłczyńska wraz z ekipą w składzie: stylista, fryzjer i wizażysta pokaże jak można zmienić swój wizerunek.












