Już kilka tysięcy osób zarejestrowało się w eBOKu Enei

Mieszkańcy obszaru szczecińskiego chętnie korzystają z zaproponowanych przez Eneę nowości w obsłudze Klienta. M.in. już kilka tysięcy osób załatwia swoje sprawy w Enei on-line, dzięki elektronicznemu Biuru Obsługi Klienta. Firma przygotowuje się do kolejnego wdrożenia nowego systemu informatycznego, tym razem na obszarze bydgoskim. W trakcie prac, ze względów technologicznych, pojawią się przejściowe ograniczenia w dostępie do danych Klientów i niektórych usług w aplikacji eBOK oraz przesunięcia w terminie wysyłki faktur. Te niewielkie utrudnienia potrwają do 18 sierpnia.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Firma wprowadza nowy system etapami. Jako pierwsi, zmianami w obsłudze zostali objęci mieszkańcy obszaru szczecińskiego. Klienci otrzymali już pierwsze faktury z nowym zmienionym numerem konta bankowego, na który należy wpłacać należności za energię. Przypominamy, że na tych i kolejnych fakturach od Enei widnieje stała dla obszaru szczecińskiego część numeru konta z niepowtarzalnym ciągiem cyfr: 12406960016. Nowością jest możliwość doładowania licznika przedpłatowego w sieci sklepów i punktów VIA Moje Doładowania, gdzie od razu po zapłacie generowany jest kod do licznika. Od miesiąca działa również elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, umożliwiając załatwianie spraw w Enei bez wychodzenia z domu.  

Podobnymi zmianami w obsłudze będą obejmowani Klienci z pozostałych obszarów działania Enei. Rozpoczynają się prace nad wdrożeniem nowego systemu w województwie kujawsko-pomorskim. Po jego zakończeniu również mieszkańcy tej części kraju będą mogli sprawdzić saldo online, kupić kody do liczników przedpłatowych, zamówić eFakturę i załatwić większość spraw przez internet.

Od 1 sierpnia punkty kasowe w Biurach Obsługi Klienta w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim zostały zastąpione nowymi rozwiązaniami. Korzystający do tej pory z tych punktów mogą opłacać swoje rachunki za 0 zł w oddziałach Banku Pekao SA. Rachunki od Enei można ponadto opłacać m.in. w sieci (głównie sklepów) oznaczonych znakiem VIA Moje Rachunki czy korzystając z polecenia zapłaty. Od drugiej połowy sierpnia, po zakończeniu wdrażania nowego systemu w województwie kujawsko-pomorskim, ponownie korzystając z aplikacji eBOK i eFaktury.    

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nielsen: Wzrost telewizji kablowej i spadek streamingu w Polsce

Nielsen: Wzrost telewizji kablowej i spadek streamingu w Polsce

W maju ruszy program "Polska. Największe dylematy". Współtworzy go była dziennikarka TVP

W maju ruszy program "Polska. Największe dylematy". Współtworzy go była dziennikarka TVP

Nike redukuje 1,4 tys. etatów. Firma przyspiesza globalną restrukturyzację

Nike redukuje 1,4 tys. etatów. Firma przyspiesza globalną restrukturyzację

Grupa Kino Polska tłumaczy rebranding. Wszystkie stacje FilmBox+ będą w HD?

Grupa Kino Polska tłumaczy rebranding. Wszystkie stacje FilmBox+ będą w HD?

Allegro pożycza coraz więcej kupującym. Szykuje też kredyty dla sprzedawców

Allegro pożycza coraz więcej kupującym. Szykuje też kredyty dla sprzedawców

Kolejny kultowy kanał kończy nadawanie po 37 latach. Był dostępny w Polsce

Kolejny kultowy kanał kończy nadawanie po 37 latach. Był dostępny w Polsce