Dwa zwolnienia z Eski Rock. Koledzy z redakcji reagują

Eska Rock zdecydowała o rozstaniu z dziennikarzami Agnieszką Szkutą i Mikołajem Kujawińskim. Ich koledzy redakcyjni nie kryją zaskoczenia. - Jest nam niezmiernie przykro - mówią portalowi Wirtualenemdia.pl

Dominik Senkowski
Dominik Senkowski
Udostępnij artykuł:
Dwa zwolnienia z Eski Rock. Koledzy z redakcji reagują
Agnieszka Szkuta, fot. Agnieszka Szkuta

Agnieszka Szkuta w Esce Rock pracowała 15 lat. Mikołaj Kujawiński z kolei od ponad trzech lat występował w rockowej rozgłośni ZPR Media, a wcześniej pracował w Radiu Eska.

- Było mi bardzo miło przez ostatnia dekadę budzić każdego poranka słuchaczy Eski Rock, a od ponad roku spotykać się ze słuchaczami w co piątkowej muzycznej audycji na temat popkultury. Aktualnie przebywam na urlopie, ale jestem otwarta na projekty, które pozwolą mi wykorzystać moją wiedzę, umiejętności i dwudziestoletnie doświadczenie w branży - przekazała nam Agnieszka Szkuta.

Agnieszka Szkuta poza Eską Rock

Dziennikarka razem z Wiktorem Brzozowskim oraz Wojciechem Góralskim prowadziła poranny program „Aktywacja”. Miała także swój własny format „Szkuta mówi” m.in. o kinie i streamingu. O jej rozstaniu z Eską Rock jako pierwszy informował serwis Press. Kujawiński prowadził w radiu m.in. wieczorne pasmo.

Z naszych informacji wynika, że nikt w redakcji nie spodziewał się takich zmian. Redakcyjni koledzy z Eski Rock pytani przez Wirtualnemedia.pl o nastroje opowiadają o sytuacji zgodnie jednym głosem: — Wszyscy jesteśmy zaskoczeni zmianami, ponieważ są to bardzo bliscy nam ludzie. Jest nam niezmiernie przykro.

– Tworzyliśmy przez wiele lat niezwykle zgrany zespół, w którym łączy nas nie tylko wspólna pasja do wykonywanej pracy, ale też prywatnie sympatia jaką mamy do siebie wzajemnie. Cenimy wiedzę, talent i profesjonalizm zarówno Agnieszki i Mikołaja, dlatego wierzymy, że za chwilę usłyszymy ich w eterze - mówią nam pracownicy rozgłośni. 

Grupa ZPR Media komentuje

O komentarz poprosiliśmy także nadawcę. - Potwierdzamy, że rozstaliśmy się z Agnieszką Szkutą i Mikołajem Kujawińskim. Z zasady nie komentujemy tego typu zmian personalnych - przekazało nam biuro prasowe Grupy ZPR Media.

Niedawno podawaliśmy, że antenie Eski Rock zadebiutowała audycja „Garaż”, której gospodarzami są dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki i Wiktor Brzozowski.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Facebook testuje pobieranie opłat od twórców i firm

Facebook testuje pobieranie opłat od twórców i firm

Media Expert śrubuje rekordy. Tyle jeszcze nie zarobił

Media Expert śrubuje rekordy. Tyle jeszcze nie zarobił

Ilu widzów miał "Raport specjalny" w TVP Info? W marcu nowe odcinki

Ilu widzów miał "Raport specjalny" w TVP Info? W marcu nowe odcinki

Potężna dezinformacja w sieci. Powielano fejka o zabójczyni 11-latki

Potężna dezinformacja w sieci. Powielano fejka o zabójczyni 11-latki

Republika weszła na nowy rynek. Taką ma konkurencję

Republika weszła na nowy rynek. Taką ma konkurencję

Magdalena Ogórek chwali się ukończeniem muzeum. "Dwa razy trafiłam do szpitala"

Magdalena Ogórek chwali się ukończeniem muzeum. "Dwa razy trafiłam do szpitala"