SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agora wyda prawie 500 mln zł na przejęcia. Stawia na usługi cyfrowe, bo są bardziej rentowne

Zdecydowana większość z budżetu 500 mln zł na nowe biznesy Agory w latach 2018-2022 zostanie przeznaczona na akwizycje. Firma prowadzi już analizy i rozmowy w tym zakresie. Planuje też wydać ponad 200 mln na rozwój kin Helios i poszerzyć ofertę cyfrową firmy reklamy zewnętrznej AMS.

Dołącz do dyskusji: Agora wyda prawie 500 mln zł na przejęcia. Stawia na usługi cyfrowe, bo są bardziej rentowne

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Widz
Wszyscy przenoszą się do internetu. Sorry, nie wszyscy. Elektorat PiSu nie przenosi się do internetu, on nie wie co iPhone, Android., LInux, W10, serwer, https. On żyje TVP INFO - jemu trzeba mówić kto jest dobry, a kto zły.
Oczywiście TVP też inwestuje w serwery i programy nadawane przez internet.
49 34
odpowiedź
User
Jack
Jeszcze kilka podobnych pomysłów i z firmy nie będzie co zbierać. Pamiętam czasy, gdy na forach "Wyborczej" siedzieli wszyscy, a firma starała się ze wszystkich sił, aby miej ludzi wchodziło na fora i utrudniało im życie. Z "marki" z ogromną rzeszą "fanów" przeszli na pozycje przeciętnej lokalnej gazetki, tyle tylko, że ogólnokrajowej. Upadek z potentata medialnego do budki z hot-dogiem budzi smutek i lekki uśmiech politowania.
35 37
odpowiedź
User
Analityk1
Co to jest dodatnia rentowność w segmencie druku? Czy wiąże się z produkcją papieru toaletowego do sieci restauracji meksykańskich, w których człowiek nie zawsze panuje nad swoim... umysłem?
18 8
odpowiedź
User
nissin
Oby się nie okazało z tym programem inwestycyjnym AGORY tak jak z Instytutem Wałęsy-Miecio wszytko wyczyścił i Bolek został z przysłowiowym fiutem w ręce.Tutaj też może byc szacher macher z majątkiem spółki i za kilka lat okaże się że z koncernu zostały tylko długi.
15 8
odpowiedź
User
Olo
Błagam, już tego smutnego zagubionego pana ze zdjęcia nie publikujcie. To obraz rozpaczy...
19 8
odpowiedź
<