SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

Telewizja Polska w odpowiedzi na zarzuty wobec reportażu w „Alarmie!” o reprywatyzacji, z którą powiązano mieszkania kupione przez Monię Olejnik, Edwarda Miszczaka i Jarosława Gugałę, podkreśliła, że w materiale pokazano tylko zweryfikowane fakty. - Rolą telewizji publicznej, jak i mediów i dziennikarzy w ogóle jest prezentowanie faktów, nawet takich, które mogą wywoływać dyskomfort u części osób, których dotyczą - dodał nadawca. Pozwanie nadawcy za ten materiał zapowiedziała również modelka Anja Rubik.

Dołącz do dyskusji: TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mon
Cel TVP? Oczerniać ludzi, którzy mówią tzw. prawdę i wychwalać tych co kłamią i manipulują, a tych jest wielu. Nawet najbliższa rodzina powoli staje się wrogiem. Oto Polska wg PiS.
Poza tym wszyscy na około kłamią. Prawdy nikt nie chce usłyszeć.
45 43
odpowiedź
User
Janek
tvp i zweryfikowane fakty, dobre sobie, mam nadzieje ze pomówieni skierują sprawy do sądu żądając wielkich odszkodowań
43 37
odpowiedź
User
Szarobury
Kupując mieszkanie, którym zarządza agencja nieruchomości, można mieć tak naprawdę w d..e jakie były jej losy. Olejnik nie poszła i osobiście nikomu niczego nie zabrała. Niech tłumaczy się pierwotny właściciel (a może złodziej), a nie człowiek, który kupił nieruchomość w legalny sposób. TVP to synonim marnego i miałkiego cwaniakowania. Manipulują faktami, ponieważ maja tak żenującą oglądalność, że same posiłkowanie się Korona Ciulów już nie wystarcza. Musieli nawet skopiować Uwagę. Przy Konduktorskiej na Mokotowie też były różne kwasy, ale tamte sprawy dotyczyły afer z komornikami - prawdziwymi złodziejami. Natomiast, ktoś, kto albo nie jest z Warszawy, albo się nie interesuje, po prostu o tym nie wie. Nie zmienia to jednak faktu, że bez problemu można kupić te mieszkania. I co, mnie też nazwano by złodziejem, bo miałbym tam mieszkanie? Żenada. Jak na razie, jedynym programem w tej "propagandowej spie..inie", który trzyma poziom jest Sprawa dla Reportera.
42 34
odpowiedź
User
gd
Zweryfikowane fakty to to, z czego pisowska TVP słynie.
39 28
odpowiedź
User
bbb
Najtrudniej zrozumieć mi po co Graczak wciągał w temat Gugałę, skoro teraz twierdzi, że wiedział o zakupie mieszkania przez Gugałę jeszcze przed reprywatyzacją kamienicy? Co to miało na celu, poza uderzeniem w wiarygodność mediów nienarodowych?
37 23
odpowiedź
<