SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Skworz przeprasza, wycofuje się z Grand Press i zapowiada działania prawne

Redaktor naczelny „Press” Andrzej Skworz zrezygnował z zasiadania w jury nagród Grand Press oraz w radzie fundacji Grand Press po tekście „Gazety Wyborczej”, w którym opisano, jak przez lata traktował swoich pracowników. Skworz przeprasza, ale jednocześnie zapowiada kroki prawne dotyczące reportażu "GW".

Dołącz do dyskusji: Andrzej Skworz przeprasza, wycofuje się z Grand Press i zapowiada działania prawne

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Skworz
„Nieumyślnie” oszukał i zwolnił kobietę w ciąży, znęcał się nad asystentem, nękał ludzi i trzymał bez umów. Nowe, nie znałem.


Komentarz wrzucony o 1:20, w nocy, już o 1:21 aż szesnaście kciuków w dół. Ktoś wynajął firmę do trollingu :)
0 0
odpowiedź
User
http
Jestem daleki od oceniania, ale jeśli gość zamiast powiedzieć "Żadne z opisywanych zdarzeń nie jest prawdą" grozi pozwem, to jest to dość symptomatyczne.
0 0
odpowiedź
User
Skąd to znamy
W każdej redakcji k...y, ch....je i inne epitety naszej polszczyzny wobec podwładnych to codzienność i chleb powszedni. Język plugawy, stres,ciągła presja naczelnych, wszystkie materiały na już powodują wybuchy niepohamowanej agresji wobec współpracowników. W jednych redakcjach jest lepiej, w innych gorzej,całe wszędzie jest to samo war.iat.kowo. Niech ktoś zaprzeczy...
26 8
odpowiedź
<