SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Branża i publicyści o nominacji Lisa na naczelnego „Wprost”

Objęcie przez Tomasza Lisa stanowiska redaktora naczelnego tygodnika „Wprost” (AWR „Wprost”) specjalnie dla Wirtualnemedia.pl komentują przedstawiciele wydawców, publicyści oraz eksperci rynku prasowego.

Dołącz do dyskusji: Branża i publicyści o nominacji Lisa na naczelnego „Wprost”

71 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wstrząśnięty
"powiem" Wprost- już nie kupię.
8 8
odpowiedź
User
MaK50
Może wreszcie ktoś z tego brukowca zrobi dobry tygodnik opinii, czego serdecznie życzę.
Opinia Warzechy jak zwykle - kuriozum!
8 8
odpowiedź
User
merfinto
Łatwo zauważyć, że, najogólniej rzecz ujmując, środowisko zwiazane z lewicą liberalną (światopogladowo), czyli SLD, PO, "Wybiórcza", Przekrój (niestety, zniszczony świetny kiedyś tygodnik) czy Polityka, o Przegladzie nie wspominając, bardzo się cieszy. I to z dwóch powodów, raz, z nominacji swego kumpla Tomasza Lisa, dwa, z wielce prawdopodobnej zmiany "kierunku" redakcyjnego tygodnika. Natomiast osoby mniej lub wogóle nie zwiazane z tą opcją (Prof. Wiesław Godzic, Dr Zbigniew Bajka czy Monika Rychlica) są dużo bardziej sceptyczni i wróżą raczej klęskę niż sukces. Dodatkową komplikacją moze być obecna umowa z TVP, na co niektórzy zwrócili uwagę.
Co do mnie, to ja przestaję czytać Wprost i sądzę, że "straty" czytelnicze mogą być ogromne zaś "zyski" żadne (konkurencja na tej opcji jest duża: Przekrój, Newsweek, Polityka, Przeglad, o Wybiorczej nie wspominając).
8 8
odpowiedź
User
tamasz gross
Dobrze że są tacy piewcy prawdy i wolności jak stasiński piotr, dzięki nim czuję się bezpieczniej i wiem że naszej ojczyźnie nic nie grozi, dobrze że mamy tyle postepowych mediów a teraz doszło kolejne, czuwaj
8 8
odpowiedź
User
Gazetka
Hehehe, oto odezwał się "ekspert" Paweł Fąfara, którego ogólnopolska "Polska" poległa zanim ktokolwiek zauważył jej zaistnienie na rynku. No i medioznawca Bajka, który wiedzę o popularności Lisa posiadł od studentów. Rewelacja.
8 8
odpowiedź
<