SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Od poniedziałku zmiana nadawania naziemnej telewizji w sześciu województwach

Od poniedziałku trzeci etap zmian nadawania bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce - przypomina Media-Cyfryzacja KPRM. Zmiana dotyczyć będzie województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, śląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego - dodano.

Dołącz do dyskusji: Od poniedziałku zmiana nadawania naziemnej telewizji w sześciu województwach

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kurski
Punkt północ wyłączony sygnał - łódzkie. Po wyszukiwaniu znalazł tylko jakieś Metro, WP, Kultura, Kobieta, ZOOM, Nowa od nr 30. Innych nie można złapać. O co chodzi? Nie miało być problemu po zmianie? TV z HEVC-em.


To kanały z MUX8, który zostanie w DVB-T. Jeżeli masz DVB-T2/HEVC i nie możesz znaleźć kanałów z MUX1 MUX2 MUX5 to sprawdź siłę/jakość sygnału. DVB-T2 wymaga nieco więcej niż DVB-T, więc jeżeli wcześniej ledwo łapałeś to teraz nie będziesz.
4 1
odpowiedź
User
Zgred
W centralnej Polsce" telewizor zgodny nowym systemem nadawania" po zmianie ma tylko kanały TVP1, TVP2, TVP3, TVP Historia
Puść skanowanie i nie płącz, wszysto będzie
0 2
odpowiedź
User
Lol
ze strony Emitela:

Zmiany w nadawaniu w województwie Łódzkim
Z uwagi na wyłączenie nadawania sygnału telewizyjnego z nadajnika Łódź „Komin EC-4” nastąpi konieczność przekierowania anten odbiorczych w zależności od lokalizacji na obiekty nadawcze RTCN Zygry i TON Łódź/Dąbrowa. Ponadto część województwa łódzkiego obecnie pokrywana z nadajnika Łódź „Komin EC-4” będzie miała odbiór z obiektów RON Skierniewice/Bartniki oraz TSR Kamieńsk. Szczegóły na mapce lub w aplikacji EmiMaps.
1 0
odpowiedź
<