SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jaka będzie nowa oferta NC+? Pierwsze informacje od dystrybutora

Wiosną zaprezentowana ma zostać oferta nowej platformy NC+, która powstanie z połączenia Cyfry+ i platformy n. Na razie spółka oficjalnie nie podaje żadnych szczegółów nowej oferty, ale pewne informacje ujawniają już dystrybutorzy.

Dołącz do dyskusji: Jaka będzie nowa oferta NC+? Pierwsze informacje od dystrybutora

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mcmc86
...bo N-ka to porażka pod każdym względem....Tylko piar mają dobry a "gupie" Francuziki się jeszcze nie połapali co kupili...
14 21
odpowiedź
User
Tomik
"Po połączeniu "Cyfry+" i "n" cennik pakietów pozostanie bez zmian"- twierdzi operator. Taka promocja będzie zapewne obowiązywać do pół roku, a co później? Aż strach pomyśleć. Najdroższy pakiet będzie pewnie kosztował ok. 200 zł miesięcznie, a wtedy szybko potracą klientów.
17 11
odpowiedź
User
wątpliwość
cytat: "Wiadomo też, że umowy zawarte zarówno przez abonentów Cyfry+ jak i n będą cały czas wiążące na dotychczasowych warunkach. Połączenie platform nie spowoduje też zmiany regulaminu ani cenników. "
hmm. skoro teraz jest to nowa spółka to powinna przedstawić i nową ofertę i umowę a stara umowa automatycznie wygasa. to chyba największy orzech do zgryzienia który ma nowa platforma. i pewnie dlatego tak tu jednoznacznie to zabrzmiało w ich oświadczeniu. ale sytuacja jest prosta. obecni abonenci i n i c+ mogą zakończyć umowę nawet przed upływem okresu promocyjnego. nie spodziewam się że nowa platforma tak ot wprost o tym powie bo to nie w jej interesie. tymczasem my abonenci powinniśmy o tym wiedzieć a kto chce wykorzystać.
13 8
odpowiedź
User
Jacek
jak doczytałem w necie że kanały Wojna i Pokój oraz pakiet nPremium z n-ki znikają z oferty od kwietnia. To dlaczego jest napisane ze nie zmieniają się regulaminy i Cenniki skoro kanały mi znikają z oferty. Jak dla mnie to podstawa do rozwiązania umowy. A oferta cyfry+ mnie nie interesuje. Wszystkie te platformy zaczynają mnie Kiedyś miałem Polsat cyfrowy, poszedłem do N-ki i tam byłem ponad 3 lata. a tu fuzja. Żeby Polsat miał lepsze dekodery, a co ważne lepsze oprogramowanie tych dekoderów bo to co jest to chyba przedszkolaki im projektowali no i nieco wiecej funkcji internetowych bo świat nie kończy sie na ipla zresztą ktory nie jest za ciekawy.
12 9
odpowiedź
User
Tom
Kupiłem n na kartę z 2 miesiące gratis nPremium.
Nc+ likwiduje kanały nPremium i co z klientami co mają zagwarantowany okres gratisowy tych kanałów ?
11 9
odpowiedź
<