SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Janusz Daszczyński: nie wracam do TVP z szeroką grupą ludzi. Koniec tabloidyzacji

Nowy prezes Telewizji Polskiej Janusz Daszczyński w e-mailu do pracowników przedstawił swoje założenia na czteroletnią kadencję. - Jestem przekonany, że era cyfrowa nowych mediów może stanowić nowy początek TVP - napisał.

Dołącz do dyskusji: Janusz Daszczyński: nie wracam do TVP z szeroką grupą ludzi. Koniec tabloidyzacji

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tur
Przestańcie - tradycyjnie - szczuć nowego prezesa. Opanujcie swoje fatalne charaktery.
To się nigdy nie zmieni. Ohyda. Tak samo będą witali "niepokornego" pisowca.
13 13
odpowiedź
User
Paula
Ciekawe czy on cokolwiek zrobi...chyba nie wie że siedzący u koryta nie dadzą sobie tak łatwo wejść na głowe:))
9 8
odpowiedź
User
korekta
Z "szeroką grupą" to się nie da, panie prezesie.Tego język polski nie przewiduje, a skoro pan takiej "nowomowy" używa, to chyba z dziennikarstwem słabiutko? Czyżby pasował pan do poziomu, jaki w tej firmie panuje? :)
11 11
odpowiedź
User
Piotr
Sygut i Sandak niech lecą jak najdalej od TVP, Kraśko też się kwalifikuje. A w Info niech wrócą stare dobre twarze: Danuta Holecka, Edyta Leqandowska, Małgorzata Żochowska i Adrian Klarenbah. A wiadomości moglaby prowadzić p. Małgorzata Wyszyńska. Może panorama z p. Czubówną. Wtwdy informacje miałyby i dobrą programy informacyjne Tvp byłyby porządne. I czas zakończyć cyrk z leasing team. Liczę na to.
13 10
odpowiedź
User
Pollyanna
Zidiocenie mediów nie dzieje się w próżni. Przekłada się na zidiocenie społeczeństwa. Wystarczy zajrzeć do internetu, na portale, w których nie obowiązują żadne zasady. Tyko czy ktoś wie, gdzie jest granica tego procesu?
10 8
odpowiedź
<