SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Karnowski, Pyza i Wikło krytykują Sakiewicza za teksty o katastrofie Smoleńskiej i awansie Justyny Karnowskiej w TVP

Dziennikarze „W Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło negatywnie ocenili ostatni tekst „Gazety Polskiej Codziennie” o katastrofie smoleńskiej, a naczelny tygodnika Jacek Karnowski skrytykował notkę na Niezalezna.pl o objęciu nowej funkcji w Telewizji Polskiej przez jego żonę Justynę Karnowską. Obaj jako odpowiadającego za publikacje wskazali Tomasza Sakiewicza. - Chcę z góry uprzedzić: w sprawie Smoleńska nie będę zawierał żadnych kompromisów również ze swoimi - zapowiedział Sakiewicz.

Dołącz do dyskusji: Karnowski, Pyza i Wikło krytykują Sakiewicza za teksty o katastrofie Smoleńskiej i awansie Justyny Karnowskiej w TVP

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
abc
Pisowkim eunuchom Smoleńsk mózgi opróżnił
11 8
odpowiedź
User
kitulek
Bracia Karnowscy nie odpuszczą TVp dojnej krowy! Czerpią z DOBREJ ZMIANY (tak jak poprzednio) garściami. A to wywiadzik z Macierem, a to z Duda, Kaczyńskim- tu forsa na artykuł od jednych, tu od drugich. Ale niech Kaczor nie zapomina kto Go wyniósł do władzy KLUBY GAZETY!!! Dlaczego więc zepchnał Sakiewicza na margines?? Ciekawe!!
10 8
odpowiedź
User
smutny Polak
No, to teraz w śledztwie smoleńskim będzie prawdziwa rewolucja! Dotychczasowe dochodzenie obróci się kołami do góry! Mamy kandydata na KOMISJĘ ROKU! Rewelacja porównywalna z tą, że w Lubiczu, stojące pod czerwonym światłem samochody staranowały kolumnę ministra M.
8 8
odpowiedź
<