SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mniej słuchaczy audycji „Lato z radiem”. Jedynka stacją trzeciego wyboru

Radiową Jedynkę w paśmie nadawania „Lata z radiem” słuchało średnio 1,09 mln. Audycja względem analogicznego okresu rok wcześniej straciła 300 tys. odbiorców, ale zwiększyła średni czas słuchania.

Dołącz do dyskusji: Mniej słuchaczy audycji „Lato z radiem”. Jedynka stacją trzeciego wyboru

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
\˚ㄥ˚\
Zasluga dyr R Tekieli ktory postawił na pp Monike Tarkę i Roberta Kilena. Mimo że z doświadczeniem radiowym ale komercyjnym. Ze Skojarzeniami by sobie nie poradzili za to byly konkursy dla analfabetów. Wszystko z taśmy szło. Sztuczne plastikowe. Uszy opadały od wypocin pary, przekomarzania nie zabawne a wprowadzajace w błąd.
18 8
odpowiedź
User
radiosluchacz
Należę do tych 300 tys. Przyznaję się, próbowałam słuchać, bo bardzo lubię radio. Ale mimo kilku podejść...nie dałam rady słuchać Jedynki według "nowego rozdania". Znani prowadzący pochowani, w miejsce tego obce głosy, w tym państwo Kilen, którzy od samego początku, pasowali jak kwiatek do kożucha... I o każdej pełnej godzinie - wiadomości partyjne o kraju wstającym z kolan.
Ubolewam, ale Jedynki nie włączam.
18 9
odpowiedź
<