SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

- Moja partnerka zwróciła się do Prokuratury o powstrzymanie się od podejmowania jakichkolwiek czynności względem jej i rodziny. Wielokrotne próby okazały się bezskuteczne - tak dziennikarz TVP Łukasz Sitek skomentował postawienie mu zarzutu znęcania się nad kobietą. Sitek uważa, że ujawniając to, „Gazeta Wyborcza” naruszyła tajemnicę postępowania przygotowawczego. - To odwet za mówienie niewygodnej prawdy m.in. o majątku Pawła Adamowicza i jego rodziny, „układzie gdańskim” i powiązanych z nim polityków - uważa.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Sitek: tekst „GW” o zarzutach to odwet na niewygodną prawdę o Adamowiczach, obowiązuje domniemanie niewinności

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jacek_placek
Ten przystojniak, będzie miał w pierdlu okazję poznać klimaty jesieni średniowiecza. Jeśli jest winny, to tego też mu życzę. Amen.
26 4
odpowiedź
User
AS
Pieniacz, damski bokser i zakała profesji dziennikarskiej, który względem przeciwników stosował jak najgorsze metody, a wobec rodziny przemoc - teraz domaga się dochowania wszelkich procedur w stosunku do siebie. O, ironio!
35 3
odpowiedź
User
walter
Nie na to jak damski bokser jako wyrocznia w TV
18 4
odpowiedź
User
walter
Powinien dostać zarzut znęcania się nad widzami, może nawet ze szczególnym okrucieństwem
34 3
odpowiedź
User
Łukasz 3maj się!
Łukasz pewnie próbował się dowiedzieć kiedy panna wreszcie pójdzie do jakiejkolwiek pracy i zacznie, chociaż w części się utrzymywać.
Ładne dupeczki maja to do siebie
6 27
odpowiedź
<