SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Po ataku na Magdalenę Ogórek 15 wniosków o grzywny oraz dochodzenie prokuratury ws. znieważenia i pomówienia

Warszawska policja skierowała wnioski do sądu o ukarane 15 osób za wykroczenia w związku z zajściem z udziałem Magdaleny Ogórek przed siedzibą TVP Info. Przekazała też materiał prokuraturze rejonowej, która podjęła postępowanie przygotowawcze dotyczące znieważenia i pomówienia.

Dołącz do dyskusji: Po ataku na Magdalenę Ogórek 15 wniosków o grzywny oraz dochodzenie prokuratury ws. znieważenia i pomówienia

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Arturro
Zaskakujące.
Prokuratura prowadzi z urzędu działania, które powinna podjąć dopiero PO wniesieniu prywatnego oskarżenia przez poszkodowanych.

W czyim imieniu więc działa, skoro poszkodowanych nie ma a działań z urzędu podejmować NIE MOŻE?
82 12
odpowiedź
User
Ile tu miłości
Widać kodmici komentują. Czy tak ich uczyła pani psycholożka z GW.
20 83
odpowiedź
User
gość
Osobie, która będzie odpowiadać za użycie słowa "kłamczucha" proponuję dopiero na rozprawie w sądzie zeznać dlaczego użyła takiego słowa i opowiedzieć przykłady z jakiś programów, obietnic podczas kandydowania , oraz jeszcze opowiedzieć o wrażeniu ustawki , nienaturalnych uśmiechach w takiej sytuacji powiedzmy poszkodowanej, oraz o wątpliwościach co do pewnej osobie w przebraniu, która podżegała i podjudzała tłum. Wcześniej przed rozprawą wyjaśnianie czegokolwiek przed innym organem nie ma żadnego sensu, ponieważ jest to oskarżyciel, a jak wiemy przed oskarżycielem trzeba się bronić na rozprawie, a nie opowiadać jemu co się potem powie.
15 7
odpowiedź
User
Natasza
Pracuję w Żabce przy telewizji na MONIUSZKI. Mam dosyć tego sygnału " dziennika telewizyjnego' puszczanego z płyty przez demonstrantów. Opanujcie się. Dajcie ludziom pracować w sklepie !
6 4
odpowiedź
<