SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Media Markt dyskryminuje kobiety (wideo)

Komisja Etyki Reklamy uznała, że jeden ze spotów wykorzystywany w ubiegłorocznej kampanii reklamowej Media Markt miał charakter seksistowski i dyskryminował kobiety.

Dołącz do dyskusji: Media Markt dyskryminuje kobiety (wideo)

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolo
Faktycznie, reklamy są coraz głupsze, raczej na poziomie pojmowania szmpansa niż ludzkiego postrzegania świata, ale ta komisja to już całkowite dno. Przecież to wyrźny CENZOR w nowym wydaniu !
8 8
odpowiedź
User
spa
Pseudo poczucie humoru w tej prymitywnej (narzuca się skojarzenie: prymitywny=nieidiota?!) reklamie, jak i w pozostałych z tej serii, o których była tu mowa, samą sugestią, że dla widza to jest śmieszne, obraża nie tylko kobiety, ale wszystkich odbiorców tej reklamy!
Jeżeli więc za sprawą nawet nieadekwatnego protestu coś takiego zniknie z mojego otoczenia, to dla mnie lepiej. :)
8 8
odpowiedź
User
urban
Dziwne że faministki nie zajmą się tak uwłaczającym dla kobiet przemysłem PORNOGRAFICZNYM. Jak sie sukę na 3 baty bierze to was nie wzrusza, a głupa reklama owszem, Obłudne szmaty.
8 8
odpowiedź
User
ALA 123
Uważam, że tego typu reklama to kolejny przykład na to, że żyjemy w czasach, kiedy ludźmi zaczyna rządzić konsumpcjonizm. Ta reklama pokazuje, że dla człowieka nie jest już ważny drugi człowiek tylko „telewizor”. Posiadanie rzeczy materialnych jest teraz ważniejsze niż wartości, które stanowią o naszym człowieczeństwie. Wartości takie jak rodzina czy wierność małżeńska są zastępowane udanymi zakupami. Trywializuje się uczucia ludzkie. Żałoba, utrata bliskiej osoby, depresja, próby samobójcze, miłość rodzicielska od dziś mają nic nie znaczyć? A gdzie empatia,mamy wyzbyć się uczuć, to kim będziemy?
8 8
odpowiedź
<