SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

- Marzena Paczuska zdecydowała się na głęboką wymianę kadrową połączoną z przywróceniem podstawowych standardów: oddzielenie informacji od komentarza, powstrzymywanie się od sugerowania, kto ma rację, umożliwienie zabrania głosu wszystkim stronom. Po kilku tygodniach widać, że to się udało - ocenia Michał Karnowski, członek zarządu Grupy Fratria ds. redakcyjnych.

Dołącz do dyskusji: Michał Karnowski o „Wiadomościach”: Paczuska przejęła sztandarowy program TVP w stanie katastrofalnym

50 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ZSRR
Karnowscy to kalki sowieckich propagandzistów. Przed Gorbaczowem !
14 9
odpowiedź
User
Ella
Dzięki PiSowi znów czuję się młodo ! Wróciły czasu redaktora Tumanowicza i rzecznika Jerzego Urbana oraz cotygodniowych pogadanek (z trochę późniejszych czasów) Leszka Millera, który w swoich cotygodniowych programach telewizyjnych odpowiadał na listy "widzów" - nigdy nie pomijając okazji by się przejechać po opozycji.
15 9
odpowiedź
User
solidaruch80
TVP info nadal antypolskie
10 10
odpowiedź
User
Michał
A mógłby ktoś obiektywny ocenić to co się dzieje w mediach? Pan Karnowski z obiektywizmu to chyba nigdy nawet nie starał się słynąć.
14 9
odpowiedź
User
YoG
Z TVP to już tak będzie - Każdy ..uj na swój strój ...
Nie ma w Polsce takiego podmiotu jak - niezależne media
Kto ma coś w głowie potrafi przesiać tą propagandę przez sito partyjności ...
Proponuję śledzić karierę pana autora, zaiste niedługo pojawi się jakiś milowy skok w karierze.
pozdro
YoG
12 9
odpowiedź
<