SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mury stawiane słowami - o „barbarzyńcach”, „kodomitach” i „ubywatelach” w relacjach TVP Info i TV Republiki (opinie)

„Barbarzyńcy”, „UBywatele”, „KODomici” to określenia skandaliczne i nie mieszące się w standardach etyki dziennikarskiej. Taka retoryka podgrzewa jedynie temperaturę sporu politycznego i pogłębia istniejące podziały tak w społeczeństwie, jak i samym środowisku dziennikarskim - komentują dla portalu Wirtualnemedia.pl prof. Wiesław Godzic, Jarosław Kurski, Dariusz Ćwiklak i Tomasz Pietryga.

Dołącz do dyskusji: Mury stawiane słowami - o „barbarzyńcach”, „kodomitach” i „ubywatelach” w relacjach TVP Info i TV Republiki (opinie)

65 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ała
a co te pachołki PO robiły gdy używane były pogardliwe określenia typu ciemnogród i mohery


Pismo Święte mówi o widzeniu źdźbła w oku bliźniego, a niedostrzeganiu belki we własnym.
Między pogardliwym określeniu "moherowe berety", nawiązującym do realnie używanego stroju, a przeżywaniem oponentów zupełnie obelżywymi i nie mającymi żadnego związku z rzeczywistością słowami wywodzacymi się od sodomii, jest wielka różnica. Na miarę różnicy między czapką a penetracją w odbycie.
A sam fakt, że pokojowych demonstrantów w demokratycznym państwie rządowa telewizja wyzywa od barbarzyńców, oznacza, że "ciemnogród" to łagodny i trafny opis umysłów w naszej Ojczyźnie. Trafny co najmniej od początków kontrreformacji.
66 39
odpowiedź
User
my
kmioty zpo tvn i polsatu jestescie dawno bankrutami cisnie sie pytanie dlaczego policja cacka sie z wami pis i ten rzad to polacy bez dziadkow z wermachtu goniic was do putina i merkel narod polski ma dosc zlodziejstwa pis bedzie rzadzil przez 20 lat i tk bedze
34 78
odpowiedź
User
Snowid
BUGAŁA, przeczytaj, może coś z tego zrozumiesz!
"Obelgi – to argumenty tych, którzy nie mają argumentów"!
Jean-Jacques Rousseau
53 25
odpowiedź
User
Ania
Powołać się w ocenie na zdanie GW i Newsweeka to trąci tragifarsą.
41 56
odpowiedź
User
Ania
Powołać się w ocenie na zdanie GW i Newsweeka to trąci tragifarsą.
41 49
odpowiedź
<