SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

Od marca do maja br. „Najgorsze państwo świata” na antenie Antyradia słuchało średnio 182 tys. osób. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej stacja w tym paśmie zyskała 33 tys. radiosłuchaczy. - To efekt ciężkiej zespołowej pracy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska, jedna z prowadzących audycję.

Dołącz do dyskusji: „Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
życzliwy
Człowieku, lecz się dalej,...
9 14
odpowiedź
User
PanBiegunka
I bardzo dobrze, Figurski to świetny radiowiec i to dzięki niemu ten poranek ma taką słuchalność. Oraz dzięki temu, że totalnie olewa idiotyczne uwagi kolegi dyrektora programowego. Nie jest tajemnicą, że Smolarek boi się nawet zwrócić uwagę Fgurskiemu, że coś mu nie pasuje - ale to na szczęście przynosi dobre rezultaty. To nie jest praca zespołowa. To jest Figurski, który robi jak uważa, a nie jak mu każą. I dobrze.
24 69
odpowiedź
User
jordi
Próbowałem słuchać. I im dłużej próbowałem, tym bardziej tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański. Już przestałem próbować. "Ciężka praca zespołowa" przyniosła efekt w postaci ciężkich próbek humoru oraz pitolenia dla samouwielbienia i samolansu. Nie samym filmem człowiek żyje. Nawet muzyka nie pomogła mnie zatrzymać.
14 16
odpowiedź
User
natka
Jedyny poranek którego da sie dzisiaj słuchać. Coraz mnie niestety słucham trojki.Najlepszy jest pan Jankes i jego ferajna w ESCE! O!
13 33
odpowiedź
User
gaga
Artykuł sponsorowany?
21 23
odpowiedź
<