SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Najsłabszy w historii wynik Radia ZET, tracą też Jedynka i Trójka

Pozycja lidera rynku radiowego w Polsce w okresie od maja do lipca 2013 roku należała do RMF FM. Rozgłośnia ta pochwalić się też mogła największym wzrostem, z kolei największy spadek zanotowała Jedynka.

Dołącz do dyskusji: Najsłabszy w historii wynik Radia ZET, tracą też Jedynka i Trójka

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kapii
Ale pszepaść między RMF a ZET :) Wow! Zetka to naprawdę gówno a RMF życzę sukcesów ;)
odpowiedź
User
huo
Polska ma chyba najgorsze radio na świecie. Kiepskie informacje, fatalna muzyka. Jak się jedzie przez kraj, odruch wyłączenia ma się już po godzinie, a próby znalezienia czegoś interesującego są bezcelowe. Wszystko nijakie lub takie samo.
odpowiedź
User
radiowiec
@huo: rozumiem, że tak wiele jeździsz po świecie i tak świetnie znasz języki, że potrafisz porownac warstwę słowną? Zapewniam Cie, że zagranicą też plota 3 po 3, tylko w obcym języku to ładnie brzmi, bo nie rozumiesz. Muzycznie się zgadzam, jest slabo w PL, ale weź po uwagę, że radiofonię zabija KRRiTV, ktora narzuca obowiązek grania 30% polskiej muzyki. To nie polskie radio jest do d.... . To polska muzyka jest slaba, jeśli trzeba ją znosić w takiej ilości.

Poza tym nie mieści mi się w głowie, jak bardzo media branżowe nie mają o czym pisać, skoro podniecają się spadkiem o 0,1. To nawet nie jest błąd statystyczny. Wystarczy spojrzeć na miesięczne fale, ktore są sinusoidą i są do przewidzenia. Skoro jednego miesiąca jest spadek to pewne, że następnego będzie wzrost.

Ostatnia sprawa to metodologia badań. Metoda, z jakiej korzysta KBR jest już przestarzala i wymaga nowych rozwiązań, ktore - jestem tego pewien - odbiorą RMFowi, a dodadzą innym. Telewizje już się zorientowały, że telemetria, która byla taka doskonala poszla do lamusa. Dzisiaj radia nie słucha się już "tradycyjnie". A skoro tak to trzeba też je badać inaczej. To kuriozum, że w ślad za rozwijającym się słuchaczem, korzystającym z nowych mediów nie idzie instytut badawczy.
Tyle mam do powiedzenia na temat wszechwiedzących komentatorow. Amen.
odpowiedź