SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Newsweek Polska” wyprzedził w 2015 roku „Politykę”. Słaby okres „Wprost” (analiza interaktywna)

W 2015 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii pozostał „Gość Niedzielny”. Z trzeciego na drugie miejsce awansował „Newsweek Polska”, a najwięcej stracił „Wprost”.

Dołącz do dyskusji: „Newsweek Polska” wyprzedził w 2015 roku „Politykę”. Słaby okres „Wprost” (analiza interaktywna)

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan
To lis tylko 120k tego newsweeka sprzedaje. Hahahaha przeciez to jedno wieksze miasteczko w PL. Co to za nakład śmieszny. Fakt sprzedaje miliony.
9 18
odpowiedź
User
patrycja kicia
Możecie się nabijać ale ja czytam Forum. Z prostego powodu im mniej polski tym więcej mnie. Mam nadzieję że się nie mylę.
Gościa niedzielnego czytacie? I dlatego tak wyglądacie. Nadzwyczaj krajowo...
10 8
odpowiedź
User
auris
Cieszy przede wszystkim, że zyskuje najbardziej rzetelny "Tygodnik Powszechny" -- jedyny, który w takim stopniu podtrzymuje etos dawnego, zaangażowanego i silącego się na obiektywną ocenę dziennikarstwa (choć nieuciekającego także od subiektywnych, uargumentowanych i ciekawie przedstawionych ocen)
10 9
odpowiedź
User
auris
A "Gość Niedzielny" z cotygodniowym zachęcaniem z ambony i siecią dystrybucyjną, której nie ma nikt inny (właściwie można go brać za darmo z koszyków w kościołach lub dać "co łaska") w ogóle nie powinien być uwzględniany w takich rankingach moim zdaniem.
13 9
odpowiedź
User
sławek
wkurza mnie że ten zakłamany Newsweek w którym nie uraczysz prawdy nadal się trzyma, ale cieszy że wyborcza w dupę dostaje.....
9 11
odpowiedź
<