SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Oni są przejazdem, wy jesteście u siebie” na pikiecie pod siedzibą Trójki, dziennikarze ze słodyczami dla słuchaczy

W niedzielę w południe pod hasłem „Trójko, trwaj!” odbyła się pikieta słuchaczy radiowej Trójki niezadowolonych z ostatnich zmian programowych i kadrowych w stacji w której wzięło udział ok. 500 osób. Jej niektórzy dziennikarze przygotowali dla pikietujących słodycze, kilku pojawiło się na demonstracji.

Dołącz do dyskusji: „Oni są przejazdem, wy jesteście u siebie” na pikiecie pod siedzibą Trójki, dziennikarze ze słodyczami dla słuchaczy

99 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kj
wymagam także od dziennikarzy lojalnosci wobec sluchaczy podzielających wartosci konserwatywne-Trójka to nie jest wasza własność
37 35
odpowiedź
User
conf
a daczego pana kijowskiego nie było??? - dzieciom pomagał lekcje odrabiać czy co? przecież tu demokracja ginie;)
36 36
odpowiedź
User
werty
Trudno mi bronić osób które w czasach szefowania Pani Jethon po prostu podawały kłamstwa w serwisach i Sosnowskiego, próbującego zrzucić na Polaków winę za cierpienia Niemców po II WŚ, jakby w życiu nie słyszał o Jałcie. Lemingosłuchacze "wolność jest wtedy kiedy możemy się zamknąć w skorupce politycznie poprawnych liberalnych poglądów a jak ktoś ma inne poglądy to nie ma prawa wstępu do PR3".
40 34
odpowiedź
User
Maciej Konserwatywny
A mnie się ta akcja zaskakująco podoba. Wartością jest rodzina - słuchacze i dziennikarze pokazali, że ją tworzą (życzliwość, ciasta itd.). Dyrekcja powinna się do tego przychylić. Szkoda, że w mojej ukochanej Jedynce takiej atmosfery rodzinnej nie ma. Niestety muszę przyznać, że ta stacja jednak schodzi na psy. Szkoda mi bardzo, bo popierałem zmiany dyr. Porzezańskiego.
27 27
odpowiedź
User
Vicious Circle
Bez względu na moje sympatie i antypatie, muszę przyznać, że Mann ma cojones. Podobnie, za czasów "dobrej zmiany" np. Piekut. Natomiast za czasów Pani Magdy cojones mieli np. Mika i Kosiak, którzy odeszli z "kultowego" radia, bo słusznie cenili swoją pracę i swoich słuchaczy. Za wcześniejszych czasów np. Ossowski, który wielokrotnie nie dał się złamać, począwszy od komuny, i nie dołączał do gwardii przybocznych kolejnych dyrektorów.
Przy okazji - byli: Metz, Gacek, Stelka oraz playlistowi pupile Trójki (zarówno za czasów Jethon, jak i Hlebowicza) np. Podsiadło, Organek, Kortez, Muniek, Markowski, Rojek, Rusowicz itd.?
32 13
odpowiedź
<