SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Politycy bawili się na urodzinach Roberta Mazurka

Politycy z koalicji i opozycji w zeszły piątek bawili się na 50. urodzinach dziennikarza Roberta Mazurka. W tym samym czasie Marian Banaś składał w Sejmie raport z działalności NIK w ubiegłym roku i przemawiał do niemal pustej sali. Na imprezie u Mazurka byli m.in. Borys Budka, Tadeusz Cymański i Władysław Kosiniak-Kamysz, którzy podali potem inne powody swojej nieobecności w Sejmie.

Dołącz do dyskusji: Politycy bawili się na urodzinach Roberta Mazurka

55 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DrVictór
Nie wiem, co o tym sądzić. Cała śmietanka mało potrzebnych ludzi w tym parlamencie zjawiła się na urodzinach zwykłego dziennikarza - felietonisty - publicysty, w dodatku ci najbardziej odpowiedzialni za słaby stan wykonawczy i propagandowy swoich klubów partyjnych (a zwłaszcza Szumowski za te respiratory), a jeszcze ten (o, zgrozo!) ich zaprasza.

Już wolę robić urodziny z sąsiadami, czy nieznajomymi ludźmi z mojego FB niż z taką menażerią.
odpowiedź
User
Jan
do polityki pcha się największe dno, nie oszukujmy się. To nie jest tylko specyfika polska. Niezwykłością jest jeżeli znajdzie się tam ktoś z charakterem i zasadami. Zazwyczaj szybko zostaje wysłany gdzieś lub wylatuje.
Cwniactwa nie należy utożsamiać z inteligencją. Cwaniakó zatem wielu w polityce a media w których pracują ciut inteligentniejsi cieszą się że mają np. dobry ciekawy wywiad z "idiotą" bo wzrasta zasięg.
Dziennikarstwo natomiast od dawna przestało istnieć w takiej formie która służy ludziom.
Oczywiście nasi politycy i dziennikarze to wzór do naśladowania dla innych narodów. Wybrani przez Boga i naród dzielnie sprostają wszelkim wyzwaniom.
odpowiedź
User
Nowy
Wywiady, niewygodne pytania, odpowiedzi, celne riposty, chwytanie za słówka, ekwilibrystyka słowna, miny, gestykulacja, wywody, podchody ... tak na pokaz, najlepiej przed kamerą. Kolejny przykład hipokryzji, niestety dwóch stron.
odpowiedź
<