SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Przekrój”: Domańska i Orliński na czele redakcji, odchodzą Jędrysik i Sroczyńska

Z początkiem marca redaktor naczelną kwartalnika „Przekrój” (Fundacja Przekrój) zostanie Joanna Domańska, a wicenaczelnym - Marcin Orliński. Z pismem rozstają się obecna naczelna Miłada Jędrysik i wicenaczelna Katarzyna Sroczyńska.

Dołącz do dyskusji: „Przekrój”: Domańska i Orliński na czele redakcji, odchodzą Jędrysik i Sroczyńska

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babcia Mówi
Kupiłem kilka numerów, pamiętam Przekrój sprzed lat. Obecnie artykuły naćkane, małą czcionką - potrzebna lupa i Nervosol, żeby się zabrać do lektury. Chaos treści i formy.

Przecież przed laty Przekrój właśnie taki był, drobny druk i mniejsze teksty wciśnięte w większe. Ten orginalny układ stron to wierne powtórzenie dawnego pisma.

Ad rem
Obwiam się że zmiany nie przyniosą wiele dobrego. Wizualnie to kontynuacja a warstwa tekstowa czy będzie lepsza? Zobaczymy.
W każdym razie życzę powodzenia Miładzie (może Pismo się oknie, dobre pióro i dobry warsztat redakcyjny) i Przekrojowi!
19 1
odpowiedź
User
Media
To jest pismo dla inteligentów, nic dziwnego, że się nie sprzedaje wśród plebsu i ma niską sprzedaż. Zamiast jednej kiełbasy i piwska polecam kupić i poczytać.
22 11
odpowiedź
User
Marian
Oby tylko nie padł bo coraz mniej prasy dla inteligencji :/
21 5
odpowiedź
User
A.
Przeglądając w salonach prasowych Kwartalnik "Przekrój" nie potrafię się połapać dla kogo i o czym jest to czasopismo. Tygodniki mają zwykle podobne układy: polityka/aktualności, kraj, świat, ekonomia, kultura. Kwartalniki muszą oferować bardziej dogłębne analizy i poważne przemyślenia, wywiady z ważnymi ludźmi, jednym słowem teksty, które pisze się długo, ale i czyta i rozpamiętuje się długo.
26 5
odpowiedź
User
Paweł
To to pismo jeszcze wycjodzi? Malo ciekawe chermetyczne i nic tego nie będzie. Jednorazowy pik a potem głośne spadanie w dół. Tu potrzeba fachowców.
10 6
odpowiedź
<