SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Publikacja o ojcu Jarosława Kulczyckiego jest prostacka (opinie)

- Wyciąganie „ojca z ORMO” za karę jest prostackie. Ale bardziej oburzające jest jego zachowanie na wizji - tak publikację o ojcu dziennikarza Jarosława Kulczyckiego oceniają dla portalu Wirtualnemedia.pl Wojciech Czuchnowski, Michał Szułdrzyński, Sylwia Czubkowska i Piotr Gursztyn.

Dołącz do dyskusji: Publikacja o ojcu Jarosława Kulczyckiego jest prostacka (opinie)

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tęsknący za porządkami PiSu
A nie dziwi Was fakt, że w mediach głównymi postaciami są osoby, które wychowały się w domach wyłącznie urzędników dawnego systemu totalitarnego? Czyż to nie celowe działanie? Kraśko, Terientiew, Walter, Olejnik, Kulczycki, Lis, setki innych nazwisk, których nie ma sensu tu przywoływać. Każdy ma jakiś rodziców, ale chyba powinno dziwić, że wyłącznie córki i synowie dawnych kacyków, kapusiów i donosicieli są dziś u sterów? Gdzie jakakolwiek równowaga? Zarząd mediów publicznych, to: Platforma Obywatelska - Juliusz Braun, SLD/Ordynacka - B. Piwowar oraz PSL - M.Zalewski. Dlaczego nie ma odpolitycznienia mediów? Dlaczego czynni politycy stanowią zarząd największej publicznej telewizji w Polsce?? Czy to nie zawłaszczanie mediów? Nie ma się co dziwić, że tacy Kulczyccy obawiają się, że gdy Duda zostanie prezydentem, to powoła swoich dwóch członków KRRiT i tym samym PO/SLD/PSL utracą wpływy, będzie nowy zarząd, zmieni się układ sił w tv. W tym kraju trzeba zacząć rewolucję od mediów, prokuratury, sądów, urzędów, agencji, wyczyścić te wszystkie układziki w setkach spółek, spółeczek, inaczej w tym kraju nic się nie zmieni.
86 21
odpowiedź
User
gula gul gul
Zgadzam się, odpowiadanie za grzechy rodzicow jest irracjonalne, gdyby ta pozycja rodzicow uzyskana w nagrodę za te grzechy nie miała wpływu na karierę drogę życiową dzieci.
Jednak w przypadku urzywilejowanych tzw. resortowych dzieci w mediach i nie tylko widzimy, że tam gdzie są zawdzęczają b. często tym grzechom rodzicow ich pozycji i koneksjom.
Dlatego też solidarnie je dziedziczą i za nie ponoszą część odpowiedzialności !!!
Jest to jak najbardziej zgodne z zasadami dobrego obyczaju i zasadami sprawieddliwości. społecznej !!!
33 12
odpowiedź
User
Alexander
Uderz w stol a nozyce sie odezwa. Moim zdaniem wychowanie wyniesione z domu, rodzice, rodzina, maja niebagatelny wplyw na rozwoj kazdego dziecka. Nauki wyniesione z domu sa jego drogowskazem zyciowym.Tak jak "Resortowe Dzieci" tak i red.Kulczycki doskonale wiedza gdzie jest ich miejsce w "szyku", co maja mowic albo wmawiac i kogo popierac. A kulture dziennikarska w Polsce zostawmy na boku, bo jej nie ma.
35 11
odpowiedź
<