SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. oferuje pożyczkę konsolidacyjną dla osób, które w innych bankach lub instytucjach finansowych spłacają kredyty i pożyczki gotówkowe oraz limity kredytowe. 

W ramach pożyczki konsolidacyjnej, nowi i obecni klienci Banku Pekao S.A., mogą połączyć kilka zobowiązań kredytowych i spłacać jedną ratę w wybranym przez siebie terminie. Wydłużenie okresu kredytowania pomoże obniżyć wysokość miesięcznej raty do spłacenia. Środki na spłatę  kredytów i pożyczek gotówkowych oraz limitów kredytowych Bank Pekao S.A. przelewa bezpośrednio na rachunki do spłaty tych zobowiązań wskazane przez pożyczkobiorcę.

O pożyczkę konsolidacyjną – bez prowizji i z RRSO1 10,96 proc. – można zawnioskować do 31 maja 2024 r. Można to zrobić zdalnie lub w wybranym oddziale banku. Minimalna kwota pożyczki to 3 tys. zł a maksymalna 250 tys. zł. Spłatę można rozłożyć na okres od 96 do 120 miesięcy.

Pożyczkę można przeznaczyć na spłatę kredytów i pożyczek gotówkowych, limitów kredytowych, a jeśli zdolność kredytowa pozwoli, można otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. kwoty spłacanych zobowiązań. Klienci mogą też skorzystać z karencji w spłacie rat i pierwszą ratę opłacić w 3 miesiącu od uruchomienia pożyczki (odsetki zostaną naliczone od dnia wypłaty pożyczki).

Bank Pekao wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferuje pożyczkę konsolidacyjną, która pozwala połączyć zobowiązania w jednym miejscu, dzięki czemu można spłacać pojedynczą ratę, zamiast kilku – mówi Piotr Gołąb Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.Uważam, że zawsze warto sprawdzić, czy można płacić mniej. Konsolidacja kredytów i pożyczek może być okazją do uporządkowania domowego budżetu oraz niejednokrotnie do obniżenia wysokości spłacanych rat. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty oraz wysokość raty można dostosować do własnych możliwości i potrzeb – dodaje.

Aby otrzymać pożyczkę, obecni klienci banku mogą złożyć wniosek kredytowy zdalnie podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę kredytową akceptuje się w serwisie internetowym bądź aplikacji mobilnej PeoPay. Nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną w dowolnym oddziale Banku Pekao S.A.

Więcej na temat pożyczki konsolidacyjnej można przeczytać na stronie: Pożyczka na spłatę innych kredytów - Bank Pekao S.A.

RRSO ‒ dla pożyczki na spłatę zobowiązań -rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,96 % przy założeniach całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 62 985 zł, pożyczka zaciągnięta na 106 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10,45% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 33 735,45 zł (w tym: odsetki 33 735,45 zł), całkowita kwota do zapłaty 96 720,45 zł, płatna w 105 ratach miesięcznych po 912,46 zł, 106 rata wyrównująca 912,15 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 62 985 zł Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 11.03.2024 r

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po ocenie zdolności kredytowej. Informacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.