SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radiowa Jedynka z najniższą słuchalnością w historii

W okresie od marca do maja br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Zdecydowanie najwięcej straciła Trójka, a radiowa Jedynka odnotowała najniższą słuchalność w historii prowadzenia badań radiowych - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Radiowa Jedynka z najniższą słuchalnością w historii

34 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
TOK FM,które posiada zaledwie 23 nadajniki niewielkiej mocy i ma 2,9% słuchalności a jedynka 4,4% przy zasięgu ogólnopolskim.Tak się kończy "odmładzanie" anteny.
odpowiedź
User
K.
czy w związku ze spadkiem słuchalno0ści, Jedynka przekaże dotychczasowe częstotliwości dla Radia 357?
odpowiedź
User
Wystarczą definicje
Logopeda – zawód z pogranicza pedagogiki, psychologii i medycyny, zajmujący się badaniami w zakresie diagnozy stanu rozwoju mowy i terapii zaburzeń komunikacji człowieka na różnych etapach rozwoju.

Prezes zarządu - stanowisko w spółkach kapitałowych (spółka z o.o., spółka akcyjna). Od osoby pełniącej tę funkcję wymaga się [...] dokładnej znajomości branży, w której firma prowadzi działalność, doświadczenia w kierowaniu zespołem, umiejętności myślenia strategicznego, operatywności i przedsiębiorczości. Szerokie kompetencje są niezbędne do podjęcia się odpowiedzialności za właściwe prowadzenie firmy.
odpowiedź
<