SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Redaktor naczelna “Show” pozwała Edipresse

Anna Janicka, redaktor naczelna magazynu “Show” (Wydawnictwo Bauer), wystąpiła do Sądu Okręgowego w Warszawie z pozwem o ochronę dóbr osobistych przeciwko swemu byłemu pracodawcy - wydawnictwu Edipresse Polska.

Dołącz do dyskusji: Redaktor naczelna “Show” pozwała Edipresse

21 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karamba
Napisalem w poprzednim poscie:

"A swoja droga to czy ktos mnie oswieci czy WirtuaneMedia nie sa jakos powiazane z wydawnictwem BAUER? Bo wyglada, ze bardzo sa..."

a automatycznie zmienilo tresc wiadomosci...Hm...Ciekawe:)
8 8
odpowiedź
User
Falafel
"sąd idzie" napisał(a): Uważam, że Ania jest dużo ładniejsza niż Aneta i pochodzi z dużego miasta. Pozdrawiam


Glupota nie boli...
8 8
odpowiedź
User
Jerry F.
Z uwagą będę obserwował przebieg tej rozprawy, bo to są tylko słowa pani. A.J. przeciwko jej jasnym, wyraźnym czynom. Niestety, w Polsce nie oznacza to sprawiedliwego wyroku, gdyż - co wielu z nas zapewne pamięta - złodziej, który zostanie złapany na gorącym uczynku kradzieży auta jest ZAWSZE wypuszczany na wolność, jeśli wypowie w sądzie formułkę: Chciałem się tylko przejechać. Złodziejstwo w wykonaniu pani A.J. jest ewidentne, uczynione w biały dzień, ale wystarczy, że przed sądem powie ona: Nieprawda i już będzie wolna. Aaaa... Przepraszam, to złodziej pozwał okradzionego. No cóż, w takim razie okradziony poniesie konsekwencje. Jak to w Polsce pełnej prawa i sprawiedliwości.
8 8
odpowiedź
User
jeszcze raz
Ktoś chyba (chyba ktoś z Edipresse) ma problem z logiką. Za Janicką - z tego co czytam - stoją właśnie czyny. To ona odeszła z firmy, poszła do nowej firmy, a jak zaczęto ją pomawiać, to zamiast bluzgać na swoich byłych szefów, wytoczyła im proces, kiedy oni przekroczyli granicę. Jeśli zaś chodzi o te dziwne panie z Edipresse, które dojeżdżają z bardzo małych miejscowości - to one nie uczyniły nic poza bełkotem. Opluły dobrą redaktorkę i udają, że pójdą do sądu. A nie pójdą. Bo nie mają w ręku ani jednego argumentu.
8 8
odpowiedź
User
go girl!
Czytał Lucjan Szołajski.
8 8
odpowiedź
<