SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szefowie mediów narodowych na dwa lata, teraz wygasną umowy tylko menedżerów (szczegóły ustawy medialnej)

Do Sejmu trafiły przygotowane przez posłów PiS projekty trzech ustaw medialnych, przekształcających media publiczne w narodowe. Dyrektorzy tych mediów będą wybierani na dwuletnie kadencje przez nowopowołaną Radę Mediów Narodowych.

Dołącz do dyskusji: Szefowie mediów narodowych na dwa lata, teraz wygasną umowy tylko menedżerów (szczegóły ustawy medialnej)

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jestem Polakiem!!!
Jak wam się nie podoba to sobie oglądajcie TVN i POLSAT. A od TVP wara!!!!
14 22
odpowiedź
User
nn
Jak wam się nie podoba to sobie oglądajcie TVN i POLSAT. A od TVP wara!!!!

Pigułki przepisane przez miłego pana psychiatrę wziąłeś dzisiaj?
A od mediów publicznych utrzymywanych z naszych pieniędzy to wara PiSowi i "prawicowym" oszołomom.
22 12
odpowiedź
User
miś społeczny
Wczorajszy reportaż "Ucieczka z piekła" był moim zdaniem wybitnie antyniemiecki. Pokazano w nim Jugendamt jako niemalże organizację hitlerowską. I ten tytuł, sugerujący że w Niemczech już jest tak ciężko żyć, że trzeba uciekać do mlekiem i miodem płynącej Polski...
11 8
odpowiedź
User
gość
Nie będzie żadnych mediów narodowych tylko państwowe to po pierwsze. A po drugie ta ustawa będzie niezgodna z konstytucją, gdyż regulatorem i organem konstytucyjnym jest KRRiTV, dochodzą do tego kwestie prawa handlowego, coś staje się bytem z poza, a jednocześnie żąda pieniążków ingerując w umowy handlowe sprzedaży energii - tak ingerencja w umowy, żądania udostępniania danych klientów prawnie jest niedopuszczalna. To jest prawny bubel, oczywiście jako poselski przejdzie nocą, ale co tam na horyzoncie "narodowa woda" i propozycja płacenia np. za studnię - co jak co, ale PRL nawet takich numerów nie robił.
12 9
odpowiedź
User
ani grosza
Jak wam się nie podoba to sobie oglądajcie TVN i POLSAT. A od TVP wara!!!!

Owszem, będziemy oglądać, ale najpierw wara od naszych pieniążków. TVP niech sobie zakoduje sygnał i pobiera opłaty.
13 9
odpowiedź
<